Реєстрація на онлайн курс «SOCIAL MEDIA MARKETING та цільове просування бренду», створений для жінок та дівчат, потерпілих від домашнього насильства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


pexels-engin-akyurt-3228878
Реєстрація на онлайн курс «SOCIAL MEDIA MARKETING та цільове просування бренду», створений для жінок та дівчат, потерпілих від домашнього насильства

Курс “SOCIAL MEDIA MARKETING ТА ЦІЛЬОВЕ ПРОСУВАННЯ БРЕНДУ” розроблений для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в першу чергу –  економічного насильства. Курс направлений на оволодіння сучасними знаннями, які допоможуть опанувати нову затребувану на ринку праці професію (більш ніж 5000 вакансій). Професія  сприятиме формуванню фінансової спроможності жінок, з метою уникнення ризиків їх повторного потрапляння у випадки економічного насильства.

Цільова аудиторія курсу: соціальні підприємства, клієнтки притулків/денних центрів/кризових кімнат, Центрів соціальних служб сім’ї дітей та молоді, які потерпіли від домашнього насильства, або перебувають у зоні високого ризику скоєння фізичного насильства, а також жінки, що бажають працевлаштуватися SMM спеціалістками на підприємствах. Курс спрямований на те, щоб дати слухачкам базові знання у сфері організації різноманітних заходів та формування позитивного бренду працедавця. Під час курсу слухачки отримають необхідні практичні поняття та опанують інструменти, які пізніше можуть використовувати в щоденному житті, у професійному або підприємницькому розвитку для досягнення кращого матеріального становища та фінансової незалежності.

Брендинг – це важливий інструмент розвитку власного бізнесу.
Його завдання – сформувати в свідомості споживачів певні асоціації з вашою компанією або продуктом, виділити вас серед конкурентів й створити образ, що запам’ятається надовго.

Краще середовище для формування і розкручування бренду в інтернеті – соціальні мережі. Сьогодні біля 4 мільярдів інтернет-користувачів з усього світу саме там проводять онлайн основну частку свого часу. Просування бренду у соціальних мережах є одним з ключових інструментів залучення нових клієнтів, партнерів й потенційних працедавців.

Короткий зміст курсу:
- Основи SMM
- Цільове просування бренду.
- Етапи просування бренду в соціальних мережах.
- Результати інтернет-брендингу

Формат навчання: онлайн.

Тривалість курсу 48 академічних годин.

Заявки приймаються до 06.11.2021 року.

Курс планується в рамках компоненту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі», що реалізується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»