Реєстрація на Майстерню громадянського суспільства з питань боротьби зі злочинами ненависті від Freedom House

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anna Ivashchenko

advice-advise-advisor-7096-1024x682
Реєстрація на Майстерню громадянського суспільства з питань боротьби зі злочинами ненависті від Freedom House

Міжнародна правозахисна організація Freedom House відкриває реєстрацію учасників четвертої Майстерні Громадянського суспільства, присвяченій боротьбі з проблемою насильства на ґрунті ненависті в Україні. Тема Майстерні – «Необізнаність як перепона на захисті своїх прав: просвітницькі (освітні) заходи для представників вразливих груп».

Майстерня відбудеться 29 вересня у Києві в змішаному форматі: учасники зможуть відвідати Майстерню персонально чи доєднатися онлайн.

Цей захід стане четвертим у серії квартальних Майстерень Громадянського суспільства, основною метою яких є об’єднання представників та представниць спільнот, підданих насильству на ґрунті ненависті, правозахисників і правозахисниць, а також інших представників громадянського суспільства, які спільно працюватимуть над проблемою насильства на ґрунті ненависті.

Під час Майстерні учасники матимуть можливість дізнатися про основні виклики та проблеми, з якими зіштовхуються жертви насильства на ґрунті ненависті, у тому числі при взаємодії з правоохоронними органами; обговорити, чому необізнаність є основною перепоною на захисті порушених прав; знайти потенційні шляхи розв’язання цих проблем, а також поділитися власним досвідом роботи у цій сфері та сформувати спільні стратегії.

Після проведення заходу учасники отримають можливість запропонувати власну ініціативу із розробки та адвокації ефективних політичних рішень, націлених на подолання проблеми насильства на ґрунті ненависті проти певної спільноти чи спільнот на національному чи місцевому рівні.

Найкращі пропозиції матимуть можливість отримати фінансову підтримку Freedom House в обсязі приблизно 3,333 долара США. Кожен переможець буде зобов’язаний презентувати свою ініціативу та досягнення під час проведення наступної Майстерні Громадянського Суспільства.

До участі запрошуються громадські активіст(к)и, правозахисники/ці та представники/ці спільнот.

Майстерня відбудеться 29 вересня у Києві та триватиме з 10-00 до 17-30. Учасники/ці також матимуть можливість доєднатися онлайн. Freedom House готовий компенсувати проїзд (автобус, 2 клас Інтерсіті, купе та плацкарт). 

Захід відбуватиметься із дотриманням правил соціального дистанціювання. Відвідувачі/ки будуть забезпечені засобами особистого захисту та антисептиками.

Для участі у майстерні необхідно заповнити реєстраційну форму. Заявки на участь приймаються до 23 вересня включно. 

Виключно відібрані кандидати отримають повідомлення про місце проведення Майстерні або посилання на онлайн платформу.

Більше інформації про проект «Об’єднанні в боротьбі з насильством на ґрунті ненависті в Україні» за посиланням

Партнери проекту:

 • Freedom House
 • Центр прав людини ZMINA
 • Експертний Центр з Прав Людини
 • Truth Hounds
 • Українська Фундація Правової Допомоги
 • Правозахисний ЛГБТ Центр «НАШ СВІТ»
 • Правозахисний ромський центр
 • Конгрес національних громад України
 • Експертний центр з прав людини
 • Точка Опори
 • Україна без тортур 


Останні публікації цього розділу:

Відкрито реєстрацію на проєкт Regional Debate Camp

Тендер на надання послуг із комунікаційного супроводження проекту

Тендер на поліграфічні послуги для ГО УЕК «Зелена Хвиля»

Пошук учасників/учасниць на молодіжний обмін в Польщу

Тендер на закупівлю 30 екскаваторів (навантажувачів) для теплокомуненерго в містах України

Career Hub Pro: Фриланс - безплатні освітні курси для успішного старту фриланс-кар’єри у копірайтингу, дизайні чи онлайн-маркетингу