PTAP оголошує другу хвилю фінансування проектів Інноваційним Фондом з питань взаємодії поліції з громадою

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nata Barabolya

РТАР - Грант
PTAP оголошує другу хвилю фінансування проектів Інноваційним Фондом з питань взаємодії поліції з громадою

Інноваційний Фонд з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) оголошує конкурс проектів на отримання грантів. Конкурс є компонентом Проекту Підтримки підготовки поліцейських (PTAP), який реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади (GAC) та впроваджується  у рамках Програми миротворчих та стабілізаційних операцій (PSOP) уповноваженою компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд.».

Інноваційний фонд працює з громадами для надання допомоги в реалізації проектів щодо взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства з метою сприяння побудові довгострокового партнерства між поліцією та спільнотою як демократичного й консультативного процесу.

Підтримуються проекти, що:

1)     Відображають партнерські відносини між поліцією та громадами з чітким наголосом на спільну роботу громадян з поліцією з метою вирішення спільних проблем і зміцнення взаємної довіри з особливою увагою до питань, характерних для окремих громад у всій країні. Рівень залучення офіцерів патрульної або дільничної поліції в проекті є дуже важливим фактором. Такі речі, як випадкові відвідування, перенаправлення та проведення презентацій, не вважаються достатніми, оскільки ці види діяльності вже є частиною щоденної роботи поліції.

2)     Демонструють чіткий взаємозв’язок із пріоритетними напрямками роботи патрульної та дільничної поліції з побудови суспільної довіри.

  • Ефективна правоохоронна робота потребує довгострокового залучення з боку всіх учасників. Це – не швидкий процес; відносини слід налагодити й укріпити.
  • Партнерство з громадою, яке розвивається поступово, може, зрештою, допомогти поліції визначити основні причини злочинності та відсутності відчуття безпеки, а також сприяти в діяльності щодо запобігання злочинності.
  • Більшість проблем і відповідних рішень, які приймає громада, визначаються спільно. Малоймовірно, що громадяни, які не довіряють поліції, шукатимуть громадської допомоги або повідомлятимуть про злочини та братимуть участь у спільному розробленні варіантів вирішення проблем. Працюючи разом із громадою, співробітники поліції отримуватимуть надійніші дані щодо потреб і очікувань громади.

3)     Зацікавлюють й мають підтримку всередині спільноти. Переваги такого партнерства включають:

  • надання членам громад можливості визначати майбутні пріоритети поліцейської діяльності у своїх громадах;
  • підвищення рівня взаємної довіри та зменшення страху перед злочинністю в громаді.

4)     Підтримують пріоритетний напрямок роботи патрульної та дільничної поліції щодо створення безпечних і захищених громад для всіх членів суспільства.

Пріоритет надаватиметься проектам, які передбачають довгострокову взаємодію поліції з громадою та які сприяють сталому розвитку цієї взаємодії. Роль поліції у реалізації проекту має бути обґрунтована й описана у проектній заявці.

Максимальний термін реалізації проектів – 6 місяців. Проекти можуть стартувати з 1 квітня 2018 року, але мають бути закінчені не пізніше 30 вересня 2018 р.

Заявки приймаються до 7 березня 2018 року включно. 

Розмір гранту: 60 000 грн – 100 000 грн.

Учасниками конкурсу можуть бути юридично зареєстровані некомерційні та/або благодійні організації, основною метою діяльності якої є просування інтересів українських громад;

Для отримання форми заявки на участь у конкурсі зареєструйтесь за посиланням.

Щодо організації та проведення конкурсу грантів просимо звертатися до Каймашнікової Катерини, Координтора Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою (CPIF) проекту PTAP Україні. 

Ел. пошта: [email protected], контактний телефон (097) 508 43 05.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку дизайну логотипу та елементів бренд-айдентики “Ефективна первинна медицина в громаді”

Всеукраїнcький конкурс есеїв серед студентів "Пробуджені гідністю, об’єднані мрією"

Конкурс на закупівлю системи електронної черги для м.Мар’їнка

Грант на розвиток малого бізнесу у Львівській області

Тендер на надання послуг з підготовки до аудиту

Тендер на надання послуг з підготовки до аудиту