Прийом заявок для бізнес-партнерства у проектах економічного розвитку Донецької та Луганської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
olgadvoeglazova1

бізнес
Прийом заявок для бізнес-партнерства у проектах економічного розвитку Донецької та Луганської області

 Данська Рада у справах Біженців / Данська Група з Розмінування (Україна)

 Програма економічного розвитку східної України

 ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ БІЗНЕС-ПАРТНЕРСТВА У ПРОЕКТАХ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

  

Данська Рада у справах Біженців (ДРБ) розробляє нову програму економічного розвитку Донецької та Луганської областей, спрямовану на підтримку вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці та залучення у виробничо-збутові ланцюжки.

ДРБ шукає шляхи та можливості поліпшення умов життя місцевого вразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через спів-інвестування в місцеву економіку у співробітництві з партнерами з бізнес-сектора.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади. Партнерство буде здійснюватися за принципом спів-фінансування як ДРБ, так і бізнес-партнером.

Основні умови планованої програми[1]:

  • Кінцевим результатом проекту повинно бути збільшення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій та/або Луганській області, в тому числі за рахунок їх прямого залучення у виробничо-збутові ланцюжки;
  • Ідея проекту повинна передбачати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого вразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проекту. При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов’язковою умовою програми;
  • Проект повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;
  • Передбачувана сума грантової підтримки від 10000 до 100000 доларів США;
  • Спів-інвестиція з боку бізнес-партнера у розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансовій формі.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтня 2019 р.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з ДСБ, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть коротку заявку. З усіх питань просимо звертатись за телефонами: +38-093-073-53-73 (Ольга), +38-093-076-03-07 (Анна).

[1] Звертаємо Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день програма знаходиться у стадії розробки та подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими та можуть змінюватися, в тому числі і у напрямках, запропонованих в отриманих заявках. 


Останні публікації цього розділу:

ЗапоріжжяПрайд оголошує конкурс логотипів/айдентики

Тендер для підрядника для організації та проведення навчального курсу для журналістів

Відкритий тендер на розробку мобільного застосунка

Закупівля навушників

IFES Україна шукає компанію для проведення тренінгу з публічного виступу та кризових комунікацій

Тендер на закупівлю систем електронного поіменного голосування для громад-партнерів Програми DOBRE