Прийом заявок для бізнес-партнерства у проектах економічного розвитку Донецької та Луганської області

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
olgadvoeglazova1

бізнес
Прийом заявок для бізнес-партнерства у проектах економічного розвитку Донецької та Луганської області

 Данська Рада у справах Біженців / Данська Група з Розмінування (Україна)

 Програма економічного розвитку східної України

 ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ БІЗНЕС-ПАРТНЕРСТВА У ПРОЕКТАХ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

  

Данська Рада у справах Біженців (ДРБ) розробляє нову програму економічного розвитку Донецької та Луганської областей, спрямовану на підтримку вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці та залучення у виробничо-збутові ланцюжки.

ДРБ шукає шляхи та можливості поліпшення умов життя місцевого вразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через спів-інвестування в місцеву економіку у співробітництві з партнерами з бізнес-сектора.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади. Партнерство буде здійснюватися за принципом спів-фінансування як ДРБ, так і бізнес-партнером.

Основні умови планованої програми[1]:

  • Кінцевим результатом проекту повинно бути збільшення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій та/або Луганській області, в тому числі за рахунок їх прямого залучення у виробничо-збутові ланцюжки;
  • Ідея проекту повинна передбачати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого вразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проекту. При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов’язковою умовою програми;
  • Проект повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;
  • Передбачувана сума грантової підтримки від 10000 до 100000 доларів США;
  • Спів-інвестиція з боку бізнес-партнера у розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансовій формі.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтня 2019 р.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з ДСБ, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть коротку заявку. З усіх питань просимо звертатись за телефонами: +38-093-073-53-73 (Ольга), +38-093-076-03-07 (Анна).

[1] Звертаємо Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день програма знаходиться у стадії розробки та подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими та можуть змінюватися, в тому числі і у напрямках, запропонованих в отриманих заявках. 


Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський конкурс фотографії "Світ навколо очима та серцем людини"

Другий етап тендеру на вироблення брендованої продукції

Конкурс для молодих графічних дизайнерів

Конкурс на придбання оргтехніки

Конкурс на придбання музичних інструментів

Конкурс на придбання сценічних костюмів