Прийом концепцій субгрантових проектів доробки/переробки плодоовочевої, м’ясної, молочної або рибної продукції для вдосконалення партнерств із мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Прийом концепцій субгрантових проектів доробки/переробки плодоовочевої, м’ясної, молочної або рибної продукції для вдосконалення партнерств із мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП)

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку(AГРО) запрошує подавати концепції субгрантових проектів доробки/переробки плодоовочевої, м’ясної, молочної або рибної продукції для вдосконалення партнерств із мікро-, малимита середніми підприємствами (ММСП). 

Програма USAID АГРО заохочує концепції субгрантових проектів від фізичних осіб-підприємців та організацій, які відповідають наступним критеріям:

•Заявник повинен представляти приватні підприємства або бути фізичною особою-підприємцем, офіційно зареєстрованими в Україні, заснованими, створеними, та такими, що визнаються відповідними українськими органами влади йдотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України.

•Належати до категорії мікро, малих, середніх підприємств (ММСП)

•Щорічний оборот компанії чи фізичної особи-підприємця повинен бути не менше 500 000грн.

•Заявник повинен бути готовим спів-інвестувати у дану діяльність не менше 50% від суми загального бюджету проекту, виділеної на реалізацію заходів (етап 2)субгранту.

•Внесок субреципієнта – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту. У разі присудження субгранту субреципієнт повинен надати документацію, яка свідчить про його внесок. До внесків субреципієнта відноситься фінансування витрат діяльності угрошовій або натуральній формі, яке отримане не у рамках субгрантової підтримки проекту АГРО, а надається субреципієнтом або іншими донорськими організаціями, такими як міжнародні громадські організації, уряди іноземних держав, місцеві та міжнародні організації, субреципієнт, бенефіціари субгранту, інші треті особи та/або колективні внески від вищезазначених зацікавлених сторін. До внеску субреципієнта не включатиметься фінансування, що отримується в рамках інших проектів USAID.

Програма АГРО надаватиме перевагу заявкам, які передбачають внесок субреципієнта у розмірі, що перевищує 50% від суми загального бюджету проекту, виділеної на реалізацію заходів.

Заявник:

•повинен вести підприємницьку діяльність у заявленому секторі не менше 1 року.

•можуть подавати тільки одну заявку від однієї організації.

•повинні мати налагоджені зв’язки з групою (-ами) бенефіціарів, визначеними в описі програми. Це повинно бути відображено шляхом включення в заявку перспективи розвитку бенефіціара.

•повинні продемонструвати раціональне управління у формі фінансової, адміністративної та технічної стратегії та процедур і представити систему внутрішнього контролю, що захищає активи, запобігає шахрайству, розтратам і зловживанням, а також сприяє досягненню цілей і завдань програми. Перш ніж надати субгрант, проект АГРОоцінить цю здатність.

•повинні представити Ключовий персонал (ключовий персонал –це Проектний координатор, призначений заявником для реалізації субгрантового проекту. Кандидати на посаду Координатора проекту повинні мати університетський диплом у галузі економіки / ділового адміністрування / проектного менеджменту / технології виробництва харчових продуктів або інших відповідних галузях і щонайменше п’ятирічний практичний досвід управління проектами.Просимо надати резюме кандидатів на посаду Проектного координатора).

•повинні підписати засвідчення зазначені у Додатку Е, і додати їх до своєї концепції проекту у відповідь на цей APS. 

Окрім форми концепції субгрантовоого проекту, заявники повинні надати USAID АГРО наступні документи:

-Підписані та датовані Необхідні засвідчення, перелічені в розділі ІІІ.А

-Копію чинного реєстраційного свідоцтва Заявника

-Копію чинного статуту або статутних норм Заявника

-Копію перевіреної фінансової звітності Заявника за останній доступний фінансовий рік.

Усі питання щодо цього запиту просимо надсилати Лазаренку Ігорю, менеджеру відділу субгрантів та контрактів, на електронну адресу [email protected] з посиланням на APS-02.

Концепції проектів (супровідна документація) слід подавати в електронному форматі на адресу електронної пошти [email protected] з посиланням на APS No 02. Концепції субгрантових проектів для розгляду в третьому раунді мають бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 15/12/20. Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати концепції субгрантових проектів до 18:00 за місцевим часом 18/02/21 або до моменту вичерпання коштів. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Детально за посиланням


Останні публікації цього розділу:

ООН оголошує грант створення мережі цифрових хабів у сільських громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Freedom House оголошує конкурс грантів для ініціатив з громадського контролю за силовими структурами

НДІ. Запит на подання пропозицій. Мистецька виставка на тему гендерної рівності в Україні

Конкурс на закупівлю послуг з дизайну, перекладу та друку Стратегічного плану Маріупольської міської ради 2030

Конкурс на закупівлю обладнання (Ноутбуків)

Конкурс на закупівлю обладнання (Принтер)