Прийом концепцій субгрантових проектів для збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської і крафтової продукції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics_logo
Прийом концепцій субгрантових проектів для збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської і крафтової продукції

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку(AГРО) запрошує подавати концепції субгрантових проектів для реалізації проектів, розроблених на збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської і крафтової продукції, насамперед, локального виробництва.

Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III критеріям та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу [email protected]

Програма АГРО заохочує концепції субгрантових проектіввід фізичних осіб-підприємців та організацій, які відповідають наступним критеріям прийнятності:

•Заявник повинен представляти приватні підприємства або бути фізичними особами-підприємцями, офіційно зареєстрованими в Україні, заснованими, створеними, та такими, що визнаються відповідними українськими органами влади й дотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України.

•Належати до категорії мікро, малих, середніх підприємств

•Щорічний оборот компанії чи фізичної особи-підприємця повинен бути не менше 500 000грн.

Заявник повинен бути готовим спів-інвестувати у дану діяльність не менше 50% загального бюджету проекту, передбаченого на впровадження діяльності в рамках проекту.

. Внесок субреципієнта – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту. У разі присудження субгранту субреципієнт повинен надати документацію, яка свідчить про його внесок.

До внесків субреципієнта відноситься фінансування витрат діяльності у грошовій або натуральній формі, яке отримане не у рамках субгрантової підтримки проекту АГРО, а надається субреципієнтом або іншими донорськими організаціями, такими як міжнародні громадські організації, уряди іноземних держав, місцеві та міжнародні організації,субреципієнт, бенефіціари субгранту, інші треті особи та/або колективні внески від вищ езазначених зацікавлених сторін. До внеску субреципієнта не включатиметься фінансування, що отримується в рамках інших проектів USAID. Програма АГРО надаватиме перевагу заявкам, які передбачають внесок субреципієнта у розмірі, що перевищує 50% загального бюджету проекту, передбаченого на впровадження діяльності в рамках проекту.

Додатково, заявники:

•можуть подавати тільки одну заявку від однієї організації.

•повинні мати налагоджені зв’язки з групою (-ами) бенефіціарів, визначеними в описі програми. Це повинно бути відображено шляхом включення перспективи бенефіціара в заявку.

•повинні продемонструвати раціональне управління у формі фінансової, адміністративної та технічної стратегії та процедур і представити систему внутрішнього контролю, що захищає активи, запобігає шахрайству, розтратам і зловживанням, а також сприяє досягненню цілей і завдань програми. Перш ніж надати субгрант, Програма USAID АГРО оцінить цю здатність.

•повинні представити Ключовий персонал (ключовий персонал –це Проектний координатор, призначений заявником для реалізації субгрантового проекту. Кандидати на посаду Проектного координатора повинні мати вищу освіту в галузі харчової промисловості та практичний досвід роботи у секторі виробництва кондитерської продукції та продуктів харчування не менше 5 років. Просимо надати резюме кандидатів на посаду Проектного координатора).

•повинні підписати наступні засвідчення і додати їх до своєї концепціїпроектуу відповідь на цей APS зазначених у Додатку D. Засвідчення «Заява організації щодо відповідальності за несплату податків у встановлений термін та відсутність судимості за тяжкі кримінальні злочини (AAPD 14-03, серпень 2014 року)» Заборона надання федеральної допомоги суб’єктам, які вимагають укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність –Заява (травень 2017 р.)

•Заявник повинен вести підприємницьку діяльність у заявленому секторі не менше 1 року.

Окрім форми концепції субгрантовоого проекту, заявники повинні надати Програмі АГРО наступні документи:

-Підписані та датовані необхідні засвідчення, перелічені в розділі ІІІ.А

-Копію чинного реєстраційного свідоцтва Заявника

-Копію чинного статуту або статутних норм Заявника

-Копію перевіреної фінансової звітності Заявника за останній доступний фінансовий рік.

Усі питання щодо цього запиту  надсилайте Лазаренку Ігорю, менеджерувідділу грантів та контрактів,на електронну адресу [email protected] з  посиланням на APS-01.

Концепції проектів (і супровідну документацію) слід подавати в електронному форматі на адресу електронної пошти [email protected] із зазначенням «APS № 01» у темі листа.  

Розпочався четвертий і останній етап прийому концепцій субгрантових проектів. Для того, щоб бути розглянутою під час наступного засідання субгрантової комісії у рамках цього конкурсу, концепція повинна бути надіслана до Програми АГРО до 18:00 за місцевим часом 17 лютого 2021 р., дня завершення поточної програми (APS No 01).

03 лютого 2021 року з 14:00 до 16:00 Програма АГРО проведе он-лайн семінар четвертого етапу подання концепцій субгрантових проектів. До участі у семінарі запрошуються зацікавлені організації, які відповідають критеріям прийнятності та мають намір подати концепцій субгрантових проектів. Реєстраційні дані учасників направляти на електронну адресу: [email protected]

Більше деталей про конкурс дивіться за посиланням Amendment #1 to APS-01_AGRO_FINAL


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку брендбуку та макетів для діджитал-використання

Відкритий тендер – закупівля "Генератор дизельний Daewoo DDAE 9000SSE-3 6,4 кВт" у кількості 1 шт

Закупівля будівельних робіт з ремонту даху

Надання послуг з діагностування рівня кібербезпеки для ТОВ «Нафтогаз Тепло» згідно NIST Cybersecurity Framework

Тендер на пошук виконавця для проведення аналізу щодо поводження з гноєм

Тендер на надання послуг логістичної підтримки для організації міжнародної навчальної поїздки до США