ПРООН в Україні запрошує взяти участь у громадському моніторингу доставки, наявності та використання лікарських засобів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
A Sydorenko

mini-grants_ukr
ПРООН в Україні запрошує взяти участь у громадському моніторингу доставки, наявності та використання лікарських засобів

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН)  підтримує зусилля Уряду України та неурядових організацій щодо захисту прав найбільш вразливих категорій пацієнтів у їхньому доступі до медикаментів за прийнятною ціною. 

Як один з компонентів проекту щодо прозорості державних закупівель для системи охорони здоров’я України, впродовж 2017-18 років, ПРООН надала гранти на конкурсній основі вісьмом НУО. Як результат, у 8 областях України було проведено два раунди інноваційного публічного моніторингу щодо постачань, наявності та використання медикаментів на місцевому рівні (1 раунд – у Львівській, Полтавській, Харківській та Черкаській областях щодо медикаментів для дорослих хворих на онкологічні захворювання та дітей хворих на гепатит у 2017 році, 2 раунд – у Чернігівській, Вінницькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях щодо медикаментів для дітей хворих на онкологічні захворювання та гемофілію у дорослих у 2018 році). Такий моніторинг не тільки зробив оцінювання постачання закуплених ліків, а також зміцнив спроможність пацієнтів-членів НУО проводити публічний моніторинг закуплених ліків на місцевому рівні.

У 2019 році ПРООН має намір провести третій раунд програми міні-грантів на конкурсній основі у кількості до 6 грантів, які надаватимуться НУО з усієї України. Ми закликаємо потенційних переможців грантової програми обрати конкретну нозологію (бюджетну програму), або кілька програм, та регіон для впровадження проектів. Перевага буде надаватися нозологіям, які не досліджувались раніше.

Мета: Отримати дані щодо доставки ліків, придбаних ПРООН за бюджетні кошти МОЗ, до складів та закладів охорони здоров’я в регіонах: своєчасність доставки, кількісні показники та наявність ліків для пацієнтів.

Заявки на конкурс приймаються до 8 вересня 2019 року.

Термін виконання проекту:  2 місяці від дня підписання угоди.

Максимальний бюджет заявки не повинен перевищувати 120 000 грн. на один грант.

ПРООН підтримає не більше 6 заявок залежно від якості та ефективності пропонованого підходу.

До участі в цьому конкурсі грантів запрошуються організації, які:

  • Мають статус неприбуткової або благодійної організації та офіційно зареєстровані в Україні;
  • Мають досвід активної роботи у розробці та управлінні проектами, програмами та грантами у сфері охорони здоров’я, громадського здоров’я, соціальних та медичних питань, моніторингу реалізації гранту в регіоні не менше 2 років;
  • Мають підтверджену історію співпраці з міжнародними донорами, досвід впровадження відповідних проектів і звітування. Досвід роботи у моніторингу і оцінюванні, або досвід проведення досліджень буде вважатися сильною перевагою.

Проектні пропозиції (заявки) слід подавати українською мовою згідно з вимогами даного Запрошення та Формою проектної пропозиції (Додаток  І). Запрошення до участі у конкурсі та Форму можна завантажити з вказаних Інтернет-сторінок.

Пакет документів повинен складатись з:

  1. Заповненої проектної пропозиції (з необхідним поясненням обраної нозології, вибірки, регіону/-ів та бюджетом) із усіма необхідними додатками включаючи органіграму/ у форматі Microsoft Word).
  2. Сканованої копії статуту організації (формат PDF);
  3. Сканованої копії свідоцтва про державну реєстрацію організації (формат PDF);
  4. Сканованої копії довідки про відкриття банківського рахунку (формат PDF);
  5. Резюме запропонованих спеціалістів для впровадження проекту , керівника та бухгалтера проекту (форматі Microsoft Word або PDF).
  6. Двох рекомендацій від попередніх донорів.
  7. Відповідних тематиці проекту аналітичних матеріалів, які раніше готувала Ваша організація.

Пакет документів потрібно надсилати за адресою [email protected], [email protected], зазначивши у темі листа «Подання на конкурс «Громадський моніторинг доставки, наявність та використання лікарських засобів на місцевому рівні». Загальна кількість відправлених документів не повинна перевищувати 10 Мб.

Більш детально за посиланням. 


Останні публікації цього розділу:

Гранти на переклад від House of Europe

Гранти міжнародної співпраці від House of Europe

Відкритий прийом заявок для місцевих ОГС для отримання експертної підтримки з роботи та застосування стандартів належного врядування

Набір на тренінг для жінок-активісток «Бюджетна адвокація»

Конкурс на закупівлю та встановлення кондиціонерів

Конкурс “Я люблю своє місто”