ПРООН в Україні розпочинає прийом пропозицій на проведення оцінки потенціалу держпідприємства «Медичні закупівлі України»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
A Sydorenko

медіа
ПРООН в Україні розпочинає прийом пропозицій на проведення оцінки потенціалу держпідприємства «Медичні закупівлі України»

У серпні 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив офіційну Концепцію реформування державних закупівель у галузі охорони здоров’я, що передбачає створення незалежного державного підприємства «Медичні закупівлі України» (МЗУ).

Щойно визначена установа Міністерства охорони здоров’я досягне необхідного потенціалу для керування повноцінно функціонуючою національною системою закупівель медичних препаратів, зокрема ефективного та підзвітного управління ланцюгами поставок, належним чином навчить персонал і встановить ефективні процеси адміністрування, які відповідають міжнародним стандартам, щоб гарантувати, що потреби в охороні здоров’я всіх українців відповідають принципам чесності, прозорості та підзвітності, ПРООН поступово передаватиме МЗУ контроль над закупівлями лікарських засобів і медичних виробів. Очікується, що це станеться до кінця 2020 року.

Відповідно до цього, ПРООН України шукає досвідчену організацію/компанію, яка б провела оцінку потенціалу МЗУ для прискорення процесу передачі та забезпечення доказового підходу до нарощування потенціалу та передачі знань.

Зокрема, в оцінці потенціалу слід проаналізувати:

1. Лідерство та політичний ландшафт медичних закупівель, які можуть вплинути на процес поступової передачі діяльності із медичних закупівель до МЗУ
2. Знання персоналу МЗУ

Заявки мають бути подані до 23:59 (за київським часом)

понеділок, 16 вересня 2019 на електронну адресу:

Програма розвитку ООН в Україні

[email protected]

Більш детально за посиланням.

Також запрошуємо Вас взяти участь у Конференції перед наданням пропозицій, яка триватиме:

Час: 11-30

Дата: 09 вересня, 2019

Адреса: Кловський узвіз, 1, Київ

Приміщення: Конференц зала «Алексаньян»

Контактна особа: Відділ закупівель, [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Гранти House of Europe на персональні проєкти в шести сферах

Набір на онлайн курс з екологічного права «Євроінтеграційні правові інструменти захисту довкілля та прав громадян»

Харківська Міська рада оголошує конкурс соціальних проєктів

Новий проєкт для викладачів журналістики: Використання даних проти маніпуляції та дезінформації

Відкритий конкурс на закупівлю послуг із проведення культурно-пізнавального інформаційного заходу для туристичних операторів і представників ЗМІ

Тендер на закупівлю товарів/послуг