Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” збільшує загальний обсяг фінансування грантів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
USAIDERA

increased funds
Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” збільшує загальний обсяг фінансування грантів

Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) збільшує фінансування в рамках програми грантів «Посилення та трансформація економіки Cхідної України (Донецька, Луганська області та Приазов’я) шляхом підтримки сталого розвитку малих та середніх підприємств».

Загальний обсяг фінансування буде збільшений із 3 000 000 до 4 500 000 доларів США.

Подати заявку на грантове фінансування, ознайомитись із вимогами до аплікантів, дізнатись про види потенційної грантової діяльності, у підтримці яких Проєкт USAID найбільше зацікавлений, процедуру подання заявки, критерії відбору та іншу важливу інформацію можна на порталі: https://www.dai-global-grants.com/app/UkraineERA

Усі запитання щодо цього Річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: [email protected] (зазначайте в темі листа: питання щодо APS-ERA-002).

APS-ERA-001_Amendment #1_Announcement UKR

***

USAID Economic Resilience Activity would like to inform interested applicants that the total amount of funding currently available for this APS will be increased. Consequently, the total amount of funding currently available under the APS will be increased from USD 3,000,000 to USD 4,500,000.

You can submit the applications and find the detailed information regarding the APS at the portal by following this link: https://www.dai-global-grants.com/app/UkraineERA.

Any prospective applicant desiring an explanation or interpretation of this APS must request it in writing via [email protected] (subject: question on APS-ERA-002). 

APS-ERA-002_Amendment #1_Announcement ENG


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Відкритого тендер із закупівлі товарів/послуг (укладання тротуарної плитки на прибудинковій території)