Програма Поліпшення охорони психічного здоров’я та соціально-психологічної підтримки в Україні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
odmytriak

Конкурс
Програма Поліпшення охорони психічного здоров’я та соціально-психологічної підтримки в Україні

Представництво Міжнародного Медичного Корпусу в Україні запрошує Вас подавати заявки на програму фінансової та технічної підтримки міжнародного фонду Джона Сноу (John Snow International -JSI) під егідою USAID.

Поліпшення охорони психічного здоров’я та соціально-психологічної підтримки в Україні

Поліпшення охорони психічного здоров’я та соціально-психологічної підтримки (ОПЗСПП) для постраждалого від конфлікту населення на сході України шляхом підвищення потенціалу діяльності, пов’язаної з соціально-психологічною підтримкою та послуг, пов’язаних з керівними принципами Міжвідомчого постійного комітету (МПК) з питань надзвичайних ситуацій серед національних суб’єктів, організацій та агенцій.

Заявниками можуть бути місцеві організації (НУО, ГО або наукові інституції), що в даний час зареєстровані чи отримали право на реєстрацію в Україні, які займаються наданням соціально-психологічної допомоги населенню, яке постраждало внаслідок конфлікту на Сході України (на підконтрольній території). У рамках даної програми Міжнародний Медичний Корпус планує нагородити до п’яти (5) субгрантів, кожен в розмірі від 20,000-40,000 доларів США на період 6-ти місяців з 1 березня по 31 серпня 2016 року (з можливістю продовження на додаткові 9 місяців з отриманням додаткової фінансової підтримки).

Одержувачі субгранту отримають технічну та управлінську підтримку, так само як і фінансову для того, щоб зміцнити надання послуг на базі громад за такими основними напрямками:

1) Застосування керівних принципів МПК для кращих практик у MHPSS в умовах гуманітарних операцій через навчання (тренінги), менторство і підтримку праці:

а. Керівні принципи МПК (IASC в англійському варіанті) являють собою набір кращих практик психічного здоров’я та соціально-психологічної підтримки (MHPSS) в умовах гуманітарних операцій, розроблених міжнародними експертами. Вони можуть допомогти організації в забезпеченні діяльності та наданні послуг в умовах гуманітарних операцій, таких як конфлікт в Східній Україні. (Зверніть увагу, що від заявників не вимагається досконального знання принципів МПК, швидше, розуміння того, яку користь отримає Ваш проект від навчання кращим практикам).

2) Впровадження соціально-психологічної підтримки у відповідністі з керівними принципами МПК та / або розробка та розповсюдження навчальних матеріалів у відповідністі з керівними принципами;

3) Підвищення потенціалу для зв’язку постраждалого населення в результаті конфлікту з послугами підтримки психічного здоров’я та інших послуг.

У прикріпленому файлі RFA_Attachments Ви знайдете запит на подання заяви (RFA) для отримання детальної інформації про кваліфікаційні критерії та інструкції щодо заповнення заявки дома мовами: англійською та українською.

Будь ласка, зверніть увагу, що заявки повинні бути надіслані не пізніше, ніж 22 січня 2016.

Адресуйте виникаючі у Вас питання на [email protected] до 15 січня 2016 року.

Крім того, в офісі Міжнародного Медичного Корпусу проходитиме інформаційна сесія для заявників 11 січня 2016 року за адресою вул. Рейтарська 6-а, 2-й поверх, м Київ

Будемо дуже вдячні за попередню реєстрацію на інформаційну сесію, відправивши лист із зазначенням назви організації та ПІБ і контактами її представника.

Ми з нетерпінням чекаємо Ваших заявок.

Щасливих свят!

З найкращими побажаннями,

IMC-Україна


Останні публікації цього розділу:

Дослідницька АРТ-резиденція "Аура міста" запрошує митців

Тендер на створення баз даних для виробників кіно

Програма ім. Г. Гамфрі на 2021-2022 академічний рік для фахівців на середньому етапі розвитку кар’єри

Закупівля обладнання за «Удосконалення медичних послуг для населення Новопсковського району Луганської області»

Рада Європи шукає постачальників для надання дизайнерських та відеопослуг

Тендер на закупівлю канцелярських та господарчих товарів