Конкурс грантів для реалізації програми зміцнення потенціалу сектору громадянського суспільства у Східній Україні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

OfficeSignA3-whitepng_Page1-1024x724
Конкурс грантів для реалізації програми зміцнення потенціалу сектору громадянського суспільства у Східній Україні

Проект USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” (надалі іменується «DG East»), що впроваджується компанією Chemonics International, оголошує конкурс на подання заявок на гранти для реалізації комплексної програми зміцнення потенціалу (навчання, менторство та/або стажування), спрямованої на  зміцнення організаційних можливостей та розширення суспільного впливу організацій громадянського суспільства в Донецькій і Луганській областях.

DG East надасть один-два гранти обраному(им) заявнику(ам), який(і) доведе(уть) свою здатність розробити та реалізувати програму навчання, що складатиметься з низки заходів із розвитку потенціалу, спрямованих на зміцнення інституційних/організаційних можливостей та розширення їх впливу, що забезпечить організаціям громадянського суспільства в Донецькій і Луганській областях кращий зв’язок із громадянами. Гранти надаватимуться та виконуватимуться згідно з правилами виконання грантів за контрактами Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та уряду США, а також згідно з внутрішніми правилами ведення грантових угод Проекту DG East.

Заявникам надається термін для подання відкритих запитань до 10 березня 2020 р.

Просимо надсилати усі запитання, що стосуються цього запиту, на електронну пошту [email protected] (Тема: Питання RFA03).

DG East заохочує Заявників до розробки та реалізації комплексної програми зміцнення потенціалу, яка:  

  • Вирішуватиме проблеми та розкриває можливості учасників. Програма має поширювати результати нових досліджень, інформацію та передовий досвід, які учасники можуть використати у своїй роботі. Оскільки програмні заходи повинні бути тематичними, проблеми та можливості мають бути сформульовані для учасників як питання для адвокації або потреби у зміцненні потенціалу, вирішенню/задоволенню яких програма може допомогти шляхом проведення різноманітних інтерактивних освітніх заходів і планування запропонованих інтервенцій, розроблених учасниками за підтримки тренерів/менторів у рамках програми. 
  • Буде чітко націленою і пропонуватиме оптимальні критерії та систему відбору найперспективніших  учасників для забезпечення вимірної ефективності зусиль DG East, спрямованих на зміцнення потенціалу громадянського суспільства. 
  • Забезпечуватиме безпосередню взаємодію між учасниками та експертами в межах регіону, країни і навіть з-за кордону. Цими експертами можуть бути люди, безпосередньо повчитися у яких або поговорити з якими учасники не могли би за інших обставин. Програма має надихати та давати іскру новим і творчим підходам і проектам. 
  • Зміцнюватиме серед учасників відчуття єдиної громади та розуміння значення “сили в кількості”.  
  • Забезпечуватиме можливості налагодження контактів, заохочуючи учасників підтримувати та налагоджувати нові зв’язки. 

Заявки (технічні та бюджетні пропозиції та супровідні документи) повинні подаватися Проекту DG East в електронному вигляді на адресу [email protected] і повинні містити посилання на ЗПЗ №RFA03 у темі листа електронної пошти. Заявки повинні бути подані не пізніше 23:59 за місцевим часом 2 квітня 2020 року. Заявки, що подані з запізненням або не відповідають вимогам, розглядатися не будуть. 

DGE-RFA03_Request-for-Applications-final_ua

DGE RFA03_Request for Applications final_eng

DGE RFA03_Annex A_Grant Application Form and Implementation Timeline_ukr

DGE RFA03_Annex A_Grant Application Form and Implementation Timeline_eng

DGE RFA03_Annex B_Grant Application Budget Form_ukr

DGE RFA03_Annex B_Grant Application Budget Form_eng

DGE RFA03_Annex D_Required Certifications_ua

DGE RFA03_Annex D_Required Certifications_eng

DGE RFA03_Annex E_Applicant Self-Assessment Form_ua

DGE RFA03_Annex E_Applicant Self-Assessment Form_eng

Питання та відповіді на питання можна переглянути тут: FAQ


Останні публікації цього розділу:

Запит на виявлення інтересу щодо розробки та проведення онлайн курсу «Робота для бізнесу онлайн»

Львівський медіафорум відкриває новий набір на Media Emergency Fund

Стань Молодіжним делегатом України до ООН та представ державу на міжнародному рівні!

RFQ-35-2020 Готельні послуги в Києві для СММ ОБСЄ

PR-агентство для співпраці

Конкурс сценаріїв соціальних відеороликів «Політика – жіноча справа»