Проект USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” (DG East) оголошує конкурс грантів для підтримки медіа сектору на сході України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

OfficeSignA3 whitepng_Page1
Проект USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” (DG East) оголошує конкурс грантів для підтримки медіа сектору на сході України

Проект USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” (DG East), що впроваджується компанією Chemonics International, оголошує конкурс на подання заявок на гранти для реалізації проектів, спрямованих на ширше визнання спільної громадянської культури, яка базується на спільних цінностях та розумінні. Команда DG East буде підтримувати різні форми діяльності, що сприятимуть покращенню розуміння реформ та процесу спільного врядування серед жителів Донецької та Луганської областей. Гранти надаватимуться та здійснюватимуться відповідно до положень USAID та уряду США, які регулюють грантову діяльність за контрактами, та відповідно до внутрішньої політики DG East у сфері ведення грантової діяльності.

Заявникам надається термін для подання відкритих запитань до 25 квітня 2019 р. 

Просимо надсилати усі запитання, що стосуються цього запиту, на електронну пошту [email protected] (тема: Питання RFA01). Відповіді на всі запитання, подані до цієї дати, будуть об’єднані в єдиний файл «Часті питання» і надіслані всім, хто їх надсилав, до 30 квітня 2019 року. 

DG East заохочує подання заявок на розробку медіа-продуктів, платформ, кампаній та/або контенту, що здатні залучати спільноту, і які, зокрема:

  • Підвищують рівень обізнаності та підтримку щодо реформ, європейської інтеграції та демократичного розвитку України, висвітлюючи найбільш актуальні для східних регіонів питання.
  • Сприяють протидії дезінформації.
  • Висвітлюють діяльність людей та/або організації у Східній Україні, яка демонструє інклюзивні громадянські цінності.

Заявки (технічні та бюджетні пропозиції та супровідні документи) повинні подаватися до DG East в електронному вигляді на адресу [email protected] і повинні містити посилання на ЗПЗ № RFA01. Заявки повинні бути подані не пізніше 23:59 за місцевим часом 15 травня 2019 року.

DGE RFA01 Media Sector Support in Eastern Ukraine Final ENG

DGE RFA01 Media Sector Support in Eastern Ukraine Final UKR

DGE RFA01 Grant Application Form Final ENG

DGE RFA01 Grant Application Form Final UKR

DGE RFA01 Grant Budget and Notes Final ENG

DGE RFA01 Grant Budget and Notes Final UKR


Останні публікації цього розділу:

Літній сезон ґрантової програми Urban Space 100

Київ — місто для/без держави: історико-урбаністичний воркшоп

Тендер на забезпечення Програми USAID DOBRE послугами з розробки посібника з управління комунальними дорогами для ОТГ

Серія тренінгів «Ефективне управління історико-культурною спадщиною»

Тендер на забезпечення Програми USAID DOBRE послугами з розроблення схем планування території

Програма малих грантів в сфері промислового забруднення повітря