Організація та проведення тренінгів із започаткування власної справи і працевлаштування (м. Миколаїв)
ЗАВЕРШЕНО
ЗАПИТ ЛИСТІВ ДО ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ
(консультаційні послуги, відбір фірми)
Україна
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Проект подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей
Грант № TF0A3307
Назва завдання: „Організація та проведення тренінгів із започаткування власної справи і працевлаштування”
№ завдання (за Планом закупівель): MK-CS-1-002-CQS
Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі – Грант) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі -Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі – МТОТ). Для здійснення діяльності за Проектом, МТОТ має намір витратити частину коштів Гранту для платежів за консультаційні послуги.
Консультаційні послуги (надалі – Послуги) передбачають організацію та проведення тренінгів для внутрішньо-переміщених осіб (надалі – ВПО) та ветеранів антитерористичної операції (надалі – АТО) і членів їх сімей, ціль яких полягає у наданні відповідних знань про ведення бізнесу, започаткування та ведення власної справи, вибору виду діяльності, професійній допомозі у розробці бізнес-планів на набуття нових навичок з ефективного пошуку роботи.
Передбачається проведення серії наступних тренінгів:
- «Започаткування власної справи» (загальна кількість тренінгів – 20) метою яких є надання вичерпної інформації особам, що бажають започаткувати підприємницьку діяльність на території Миколаївської області.
- «Ласкаво просимо на роботу!» (загальна кількість тренінгів – 16), які передбачають надання вичерпної інформації щодо – визначення сфери діяльності для пошуку роботи; стратегії, тактики, каналів пошуку роботи; складання професійного резюме та супровідного листа; підготовки та успішного проходження співбесіди; юридичних аспектів прийому на роботу в Україні; адаптації на новому місці роботи.
Режим надання послуг – Консультант надаватиме свої послуги на основі підготовленого та затвердженого графіку проведення тренінгів.
Місце проведення семінарів-тренінгів – Україна, м. Миколаїв.
Виконання завдання орієнтовно триватиме впродовж 5 календарних місяців, але не пізніше 31 травня 2020 року.
Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання MK-CS-1-002-CQS.
МТОТ запрошує правомочні консультаційні компанії (юридичні особи) (далі – „Консультанти”) висловити свою зацікавленість у наданні зазначених Послуг (українською або англійською мовою). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у компанії досвіду та кваліфікації, необхідних для виконання вищезазначених Послуг.
Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:
- досвід роботи на ринку професійних послуг, включаючи організацію та проведення семінарів та тренінгів у сфері бізнесу, та професійного навчання чи подібне (не менше 3 виконаних договорів/проектів/тренінгів впродовж останніх 3 років);
- досвід розробки навчальних програм з питань розбудови спроможності інституцій, менеджменту (не менше 3 розроблених програм в рамках виконаних договорів/проектів/тренінгів впродовж останніх 3 років).
Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:
- досвід роботи (кількість проведених навчальних заходів, які є як мінімум аналогічними за обсягами завданню за цим ТЗ) на ринку професійних послуг, включаючи організацію та проведення семінарів та тренінгів у сфері надання послуг з навчання в сфері бізнесу, та професійного навчання чи подібне впродовж останніх 5 років, зокрема досвід, що найбільш пов’язаний з специфікою даного завдання щодо рівня складності, тематики та цільової аудиторії;
- досвід розробки навчальних програм (кількість підготовлених навчальних програм) з питань підприємницьких ініціатив, ефективності пошуку роботи, побудови кар’єрного зростання та подібними до предмету ТЗ темами впродовж останніх 5 років, зокрема досвід, що найбільш пов’язаний з специфікою даного завдання щодо рівня складності, тематики та цільової аудиторії;
- досвід співпраці (кількість виконаних проектів/договорів) з державними органами влади, органами місцевого самоврядування та місцевими органами влади з питань підвищення інституціональної спроможності та/чи з питань зайнятості населення впродовж останніх 5 років;
- досвід роботи в рамках або впровадження проектів міжнародних фінансових організацій або міжнародних донорів впродовж останніх 5 років.
Додатково увага зацікавлених Консультантів звертається на наступні аспекти підготовки інформації:
- період за який подається інформація: інформацію, що подається, бажано сфокусувати впродовж періоду останніх 5 років, але не обмежуючись ним;
- структурованість інформації: інформацію бажано подавати достатньо детальною і структурованою в розрізі кожного із років. Інформацію про досвід бажано розкривати з урахуванням характеру виконуваного завдання стосовно його складності та комплексності;
- релевантність інформації: бажано подавати інформацію про досвід найбільш пов’язаний з даним завданням;
- достовірність інформації: бажано подавати додаткову інформацію що підтверджує заявлений досвід, зокрема відгуки третіх осіб (учасники та замовники), копії договорів, посилання на відкриті джерела інформації і т.д.;
- щодо інформації, яка описує відповідність вимогам щодо досвіду роботи на ринку професійних послуг, бажано розкривати дані про проведені семінари та тренінги, з деталізацію їх тематики, аудиторії, термінів, замовників та досягнутих результатів;
- щодо інформації, яка описує відповідність вимогам щодо досвіду Консультанта з розробки навчальних програм, бажано включити опис методології, яка використовувалась та надати приклади таких програм;
- щодо інформації, яка описує досвід співпраці з державними органами влади, органами місцевого самоврядування та місцевими органами влади, бажано в розрізі виконаних проектів/договорів відобразити проблемні питання у взаємовідносинах з відповідними органами влади при реалізації поставлених завдань та досягнуті результати.
- щодо інформації, яка описує досвід впровадження проектів міжнародних фінансових організацій або міжнародних донорів бажано розкривати таким чином, щоб продемонструвати розуміння Консультантом специфіки реалізації відповідних проектів.
З метою полегшення підготовки свого висловлення зацікавленості Консультанти можуть звернутись до контактної особи, зазначено нижче, за отриманням стандартних форм.
Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 „Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.
Консультанти можуть об’єднуватися для підвищення рівня загальної кваліфікації.
Відбір консультантів здійснюватиметься згідно з процедурою відбору на основі кваліфікації консультантів (CQS).
Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:
Контактна особа: Володимир Воротюк
Телефон: + 38 (044) 536-92-55
Ел.пошта: [email protected]
Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00 (за місцевим часом) 12 листопада 2019 року.
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.
Тема листа – “Виявлення зацікавленості – MK-CS-1-002-CQS, Організація та проведення тренінгів із започаткування власної справи і працевлаштування”
Ел.пошта: [email protected], обов’язкова копія на [email protected], [email protected] та [email protected].