Організація та проведення художнього конкурсу та інформаційної кампанії на підтримку зусиль з протидії туберкульозу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

PATH_Logo_Color
Організація та проведення художнього конкурсу та інформаційної кампанії на підтримку зусиль з протидії туберкульозу

Міжнародна організація РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зменшення тягаря туберкульозу (ТБ) в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих на ТБ, хіміорезистентний туберкульоз (ХР ТБ) і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ.

В рамках Проекту РАТН оголошує конкурс з відбору організації для виконання робіт та надання послуг щодо організації та проведення художнього конкурсу та пов’язаної з ним інформаційної кампанії на підтримку зусиль з протидії туберкульозу, орієнтовний перелік яких викладений у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 15 липня 2021 року, 11:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 23 липня 2021 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження переможця конкурсною комісією.

Бажаємо вам успіху! 

Оголошення про конкурс тут: Оголошення про конкурс

Технічне завдання тут: Технічне завдання


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю товарів/послуг

Школа Волонтерства | Чернігів

Школа Волонтерства | Одеса

Школа Волонтерства | Запоріжжя

Школа Волонтерства | Черкаси

Продовжено кінцевий термін подачі на конкурс: створення Національної системи електронної ідентифікації товарів (перша черга) для потреб електронного адміністрування акцизного податку на алкогольні вироби