Набір на тренінг для власників мікро-та малого бізнесу, підприємців-початківців Луганщини

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


type
Набір на тренінг для власників мікро-та малого бізнесу, підприємців-початківців Луганщини

Громадська організація «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької і Луганської областей» оголошує набір для участі у тренінгу для власників мікро- та малого бізнесу, підприємців початківців, які:

  • ще не мають досвіду ведення власної справи, але хочуть розпочати власний бізнес та мають бізнес-ідею;
  • нещодавно розпочали власний бізнес (самозайняті особи чи офіційно зареєстровані ФОП), але відчувають брак знань та навичок для подальшого розвитку та масштабування бізнесу;
  • є власниками мікро- та малого бізнесу, що постраждали від кризи спричиненої конфліктом або зазнали збитків через карантинні обмеження.

Метою тренінгу є підвищення економічних можливостей вразливого населення на території Луганської області, що постраждало від збройного конфлікту.

У період з квітня 2021 року по серпень 2021 року для власників мікро- та малого бізнесу, підприємців-початківців Луганської області (м. Кремінна і м. Сєвєродонецьк) буде проведено серію з двох дводенних тренінгів, двох одноденних групових консультацій, індивідуальні очні та он-лайн консультації.

Передбачається, що потенційні учасники/ці гарантують участь у запропонованих заходах та матимуть зворотній зв’язок протягом терміну реалізації проєкту. Для реєстрації необхідно заповнити анкету до 30 березня 2021 року за посиланням.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 31 березня 2021 року на електронну адресу кандидата/ки або за наданим у реєстраційній формі номером телефону..

За додатковими питаннями та коментарями звертайтеся до координатора проєкту пана Сергія за електронною адресою [email protected] або за телефоном +38(050)9804472. Сторінка проєкту у фейсбуці за посиланням.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю  ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень