Набір серед молоді та молоді з-поміж ВПО на Advocacy Youth Academy 2.0

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


постінг
Набір серед молоді та молоді з-поміж ВПО на Advocacy Youth Academy 2.0

Stabilization Support Services в рамках проєкту СИЛА відкривають набір на Advocacy Youth Academy 2.0.

Ми розпочинаємо реєстрацію на другу, зовсім іншу Advocacy Youth Academy, яка відбудеться у форматі дводенного інтенсиву, з 21 по 22 серпня, в Одесі. Море нових вражень, знайомств та емоцій гарантуємо!

Шукаємо учасників і учасниць віком від 18 до 29 років, які проживають у Луганській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській чи Харківській областях та знають, які зміни необхідні їх громаді.

Наш молодіжний навчальний проєкт з адвокації змін покликаний навчити молодь інструментам для впровадження реформ у власних громадах і створити спільноту лідерів для реалізації інтеграційних ідей та заходів.

Не проґав свій шанс стати частиною проєкту, заповнюй форму реєстрації вже зараз та чекай результатів відбору до 15 серпня! 

Проїзд, харчування та проживання покриває Організатор.

______________________________________________________________

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці Державного департаменту США та IREX. Вміст є “виключною відповідальністю Благодійного Фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” і не обов’язково відображає погляди IREX або Державного департаменту США.


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій на надання послуг з організації для проведення 5 заходів в місті Тернопіль

Запит цінових пропозицій на закупівлю обладнання для консультативних пунктів для бізнесу в Тернопільській області

Запит цінових пропозицій на надання юридичних послуг рамковий договір Request for Quotation on providing legal services framework agreement RFQ no: RFQ-02-035-KYV-2024

Закупівля послуг з проведення тренінгів та консультаційних послуг на тему "Відновного правосуддя та чутливості до конфліктів"

Тендерне запрошення на поставку продуктових наборів

Тендер на Office ІТ-обладнення