Оголошення про запит на пропозицію на виробництво комунікаційних матеріалів, рекламування та надання комунікаційних послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ChRDI

1
Оголошення про запит на пропозицію на виробництво комунікаційних матеріалів, рекламування та надання комунікаційних послуг

З метою зменшення кількості загублених джерел радіоактивного випромінювання, зменшення кількості терористичних загроз, а також загрози життю та здоров’ю людини була започаткована Програма амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання (далі – Програма) за підтримки Уряду Сполучених Штатів Америки.

Програма амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання допоможе Уряду України зменшити число закритих джерел, забезпечивши підтримку у їх поверненні. Крім того, програма повинна спростувати думку про існування попиту на незаконні радіоактивні матеріали.

Реалізація Програми стає можливою внаслідок змін, внесених до Кримінального кодексу України в 2016 р., відповідного до яких добровільна передача особою органам влади радіоактивних матеріалів (джерел іонізуючого випромінювання, радіоактивних речовин або ядерних матеріалів, що перебувають у будь-якому фізичному стані в установці або виробі чи в іншому вигляді) звільняє таку особу від кримінальної відповідальності.

В рамках Програми запущений пілотний проект «Інформаційна кампанія та робота з громадськістю про Програму амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання» у Дніпропетровській області (надалі «Проект»). Цей регіон було обрано через його промислову орієнтацію та високу ймовірність використання джерел іонізуючого випромінювання, надалі – ДІВ, на підприємствах, а також, приймаючи до уваги історичні обставини, з причини функціонування великої кількості промислових об’єктів.

Метою цього Проекту є підвищення інформованості та обізнаності суспільства щодо ризику володіння та зберігання ДІВ, що також підвищить рівень безпеки життя та здоров’я населення, та зменшить загрозу ядерного тероризму.

Загальними завданнями Проекту є:

  1. Підвищення рівня радіаційної безпеки населення та навколишнього середовища.
  2. Розробка культури поведінки та активної позиції суспільства щодо використання ДІВ.
  3. Забезпечення суспільства інформацією щодо умов звільнення від кримінальної відповідальності у випадку добровільної здачі ДІВ (Стаття 265 Кримінального кодексу України).
  4. Розробка інформаційного матеріалу для підвищення інформованості населення про утримання ДІВ.

 

Громадська організація «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» відповідальна за реалізацію пілотного Проекту в Дніпропетровській області України та запрошує взяти участь у тендері на виробництво комунікаційних матеріалів, рекламування та надання комунікаційних послуг для реалізації Проекту.

Термін подання пропозицій та інші вимоги

З метою належної підготовки Пропозицій Учасникам необхідно отримати комплект документації Запиту на пропозицію на виробництво комунікаційних матеріалів, рекламування та надання комунікаційних послуг (надалі ЗП).

Для цього необхідно в строк до 23:59 (EET) 07 січня 2019 року звернутися з листом про зацікавленість (скан-копія листа в довільній формі на офіційному бланку, підписаного уповноваженою особою в форматі PDF) з заповненою аплікаційною формою за адресою: [email protected].

Аплікаційну форму можна знайти за посиланням: Tenderer application

Зацікавлені сторони мають подати свої пропозиції разом із супровідним листом до 16:00 ЕЕТ,  11 січня  2019 р.  у відповідності до процедури, вказаній у ЗП.  Пропозиції, отримані після 16:00 ЕЕТ, 11 січня 2019 р., не розглядатимуться.

Всі запити та уточнення щодо цього ЗП надсилайте, будь ласка, на електронну адресу:  [email protected] до 23:59 EET, 04 січня 2019 р. В темі листа вкажіть, будь ласка: “Питання щодо ЗП на виробництво, рекламування та надання комунікаційних послуг”.

ЗП не є зобов’язанням з боку ГО «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» щодо підписання  контракту. ГО «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» залишає за собою право відхиляти будь-які або всі пропозиції, але в разі отримання прийнятних пропозицій, має намір укласти контракт. ГО «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» може зупинити цей ЗП в будь-який час на власний розсуд.

ГО «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» не несе жодної відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою або поданням пропозицій.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю будівельних матеріалів та інструментів для проведення молодіжного обміну

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні