Оголошення про запит на пропозицію на виробництво комунікаційних матеріалів, рекламування та надання комунікаційних послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ChRDI

1
Оголошення про запит на пропозицію на виробництво комунікаційних матеріалів, рекламування та надання комунікаційних послуг

З метою зменшення кількості загублених джерел радіоактивного випромінювання, зменшення кількості терористичних загроз, а також загрози життю та здоров’ю людини була започаткована Програма амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання (далі – Програма) за підтримки Уряду Сполучених Штатів Америки.

Програма амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання допоможе Уряду України зменшити число закритих джерел, забезпечивши підтримку у їх поверненні. Крім того, програма повинна спростувати думку про існування попиту на незаконні радіоактивні матеріали.

Реалізація Програми стає можливою внаслідок змін, внесених до Кримінального кодексу України в 2016 р., відповідного до яких добровільна передача особою органам влади радіоактивних матеріалів (джерел іонізуючого випромінювання, радіоактивних речовин або ядерних матеріалів, що перебувають у будь-якому фізичному стані в установці або виробі чи в іншому вигляді) звільняє таку особу від кримінальної відповідальності.

В рамках Програми запущений пілотний проект «Інформаційна кампанія та робота з громадськістю про Програму амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання» у Дніпропетровській області (надалі «Проект»). Цей регіон було обрано через його промислову орієнтацію та високу ймовірність використання джерел іонізуючого випромінювання, надалі – ДІВ, на підприємствах, а також, приймаючи до уваги історичні обставини, з причини функціонування великої кількості промислових об’єктів.

Метою цього Проекту є підвищення інформованості та обізнаності суспільства щодо ризику володіння та зберігання ДІВ, що також підвищить рівень безпеки життя та здоров’я населення, та зменшить загрозу ядерного тероризму.

Загальними завданнями Проекту є:

  1. Підвищення рівня радіаційної безпеки населення та навколишнього середовища.
  2. Розробка культури поведінки та активної позиції суспільства щодо використання ДІВ.
  3. Забезпечення суспільства інформацією щодо умов звільнення від кримінальної відповідальності у випадку добровільної здачі ДІВ (Стаття 265 Кримінального кодексу України).
  4. Розробка інформаційного матеріалу для підвищення інформованості населення про утримання ДІВ.

 

Громадська організація «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» відповідальна за реалізацію пілотного Проекту в Дніпропетровській області України та запрошує взяти участь у тендері на виробництво комунікаційних матеріалів, рекламування та надання комунікаційних послуг для реалізації Проекту.

Термін подання пропозицій та інші вимоги

З метою належної підготовки Пропозицій Учасникам необхідно отримати комплект документації Запиту на пропозицію на виробництво комунікаційних матеріалів, рекламування та надання комунікаційних послуг (надалі ЗП).

Для цього необхідно в строк до 23:59 (EET) 07 січня 2019 року звернутися з листом про зацікавленість (скан-копія листа в довільній формі на офіційному бланку, підписаного уповноваженою особою в форматі PDF) з заповненою аплікаційною формою за адресою: [email protected].

Аплікаційну форму можна знайти за посиланням: Tenderer application

Зацікавлені сторони мають подати свої пропозиції разом із супровідним листом до 16:00 ЕЕТ,  11 січня  2019 р.  у відповідності до процедури, вказаній у ЗП.  Пропозиції, отримані після 16:00 ЕЕТ, 11 січня 2019 р., не розглядатимуться.

Всі запити та уточнення щодо цього ЗП надсилайте, будь ласка, на електронну адресу:  [email protected] до 23:59 EET, 04 січня 2019 р. В темі листа вкажіть, будь ласка: “Питання щодо ЗП на виробництво, рекламування та надання комунікаційних послуг”.

ЗП не є зобов’язанням з боку ГО «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» щодо підписання  контракту. ГО «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» залишає за собою право відхиляти будь-які або всі пропозиції, але в разі отримання прийнятних пропозицій, має намір укласти контракт. ГО «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» може зупинити цей ЗП в будь-який час на власний розсуд.

ГО «Чорнобильський інститут досліджень і розвитку» не несе жодної відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою або поданням пропозицій.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з організації заходу

Відкритий тендер із закупівлі послуг з організації та проведення тренінгів щодо гендерно зумовленого насильства

Тендер на закупівлю рекламних матеріалів

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі IT обладнання для корпоративної мережі для офісів проєкту USAID «Економічна підтримка України»

Послуги з розробки трьох пакетів тренінгових та навчальних матеріалів

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі кольорових принтерів для офісів проєкту USAID «Економічна підтримка України»