Оголошення про тендер з забезпечення брендованою продукцією

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер поліграфія
Оголошення про тендер з забезпечення брендованою продукцією

Рада жінок Донеччини та Програма розвитку ООН «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» цим оголошенням запрошують постачальників з гарною репутацією надати запечатані цінові пропозиції на забезпечення брендованою продукцією у межах проєкту «Суспільний простір «Відкрита поліція».

Перелік товарів: брендована продукція згідно специфікації у Додатку 1 (за посиланням https://goo-gl.su/B4t2rm).

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України.

• Цінова пропозиція має бути складена згідно технічному завданню у Додатку 1, містити відомості про постачальника (адреса, контактні дані, дата, строк чинності), має бути підписана та містити печатку (якщо наявна).
• Пропозиції має залишатися чинною впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розгляду Конкурсних пропозицій. Вартість доставки до місця призначення має бути включена у вартість пропозиції.
• До пакету документів разом із ціновою пропозицією мають входити копії реєстраційних документів постачальника, шаблон договору, довідка з банка про відкритий рахунок та відомості про щонайменше 3 попередні замовлення (посилання на інтернет видання, рекомендаційні листи, тощо.)
• Запечатані у конверті пакети документів повинні бути доставлені за адресою: м. Маріуполь, вул. Митрополитська буд. 5-2, не пізніше ніж 15-00, 17.03.2021 р., після чого вони будуть розглянуті у присутності наявних учасників тендерного комітету.
• Електронні версії тендерних пропозицій мають бути направлені на скриньку [email protected] із темою листа «Угода № RPP/2020/07/050/CP– відкритий тендер» не пізніше ніж 15-00, 17.03.2021 р.

Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Примітка: за інших рівних умов перевагу буде надано учаснику, що запропонує найнижчу ціну. 

 Зацікавлені постачальники можуть отримати додаткову інформацію за електронною адресою:  [email protected] або за телефонами: 0988155039 Ольга


Останні публікації цього розділу:

Конкурс есе "Європейський Союз, Україна та я"

Тендер на закупівлю верстату для лазерного різання та гравіювання

Тендер на закупівлю інтерактивної панелі Prestigio Multiboard 65' з мобільною стійкою

Тендер на закупівлю 3D-Принтера для обладнання навчального простору лабораторії виробництва

RFQ 454_Закупівля нового трактору «Беларус МТЗ-892» - 1 шт, та снігового відвалу (лопати) на МТЗ, ЮМЗ, Т-40

Стартує IV Міжнародний сатирично-гумористичний фотоконкурс "Весела копиця" 2021!