Оголошення про проведення відкритого тендеру для надання послуг з організації розробки навчальних курсів та тренінгових заходів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
NatalyaMarkivka

Тендер9
Оголошення про проведення відкритого тендеру для надання послуг з організації розробки навчальних курсів та тренінгових заходів

Громадська організація «Моя Марківщина» в рамках грантового проекту «Створення сучасного освітнього простору для підвищення потенціалу працездатного населення Марківської громади», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер для надання послуг з організації розробки навчальних курсів та тренінгових заходів.

Дата оголошення відкритого тендеру: 11.01.2021 року.

Термін подання тендерних пропозицій: до 25.01.2021 року.

 Предметом закупівлі є послуги, а саме з:

Розробки навчального курсу «Сучасна школа фермерства» та його впровадження в освітні програми з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» Марківського професійного аграрного ліцею (Марківського ПАЛ).

Розробки навчального курсу «Сучасні технології здорового харчування» та його впровадження в освітні програми з професії «Кухар, кондитер» Марківського ПАЛ.

Організації та проведення 5 заходів (тренінгів) для представників сільськогосподарських підприємств, фермерських та особистих селянських господарств, підприємців, представників закладів громадського харчування Марківської громади, викладачів та учнів Марківського ПАЛ.

(детальні характеристики вказані в додатку «Технічне завдання»)

Строк надання послуг/робіт: до 25 квітня 2021 року.

У вартість послуги повинні бути включені усі витрати на проїзд, проживання, добові та інші витрати виконавця.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг/робіт, можливість надати послугу/роботи у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір, рахунок-фактура, акт виконаних робіт, тощо).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Реєстраційні документи

Для фізичної особи-підприємця:

копія паспорта, завірена підписом особи;

копія витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

копія витягу з реєстру платників єдиного податку, завірена підписом (та печаткою за наявності) ФОП. Давність витягів – не більше двох місяців до дати пред’явлення;

довідка з банку про наявність банківського рахунку.

Для юридичної особи:

копія витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,

фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, завірена

юридичною особою. Давність витягу (виписки) – не більше двох місяців

до дати пред’явлення;

копія статуту у діючій редакції, завірена юридичною особою;

наказ про призначення керівника (завірений юридичною особою), який має право підпису від юридичної особи;

копія паспорта керівника, завірена підписом цієї особи.

 1. Короткий опис методології роботи (до двох сторінок)
 2. Детальні резюме всіх залучених експертів
 3. Опис попереднього досвіду із зазначенням контактів попередніх замовників
 4. Фінансова пропозиція

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Якість опису послуги/робіт та відповідність очікуванням організатора.
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг/виконання робіт.

Тендерні процедури.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою: [email protected] до 24.01.2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) мають бути надіслані у двох форматах: 

 • у письмовій формі у запечатаному конверті із зазначенням на конверті назви постачальника, «Відкритий тендер: 15L», пл. Соборна, 1Г, смт Марківка, Луганська область, 92400
 • у електронному вигляді (скановані у форматі PDF) на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Відкритий тендер 15L Громадська організація «Моя Марківщина».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00 25.01.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 27.01.2021 року.

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами. 

Телефон для довідок  0502267027

#UNRPP  #Публічно-приватне Технічне завдання


Останні публікації цього розділу:

Набір учасників на тренінг з політичної ідеології та теорії для політичних активістів

Відкритий конкурс на постачальника послуг графічного дизайну для програми СИЛА

Конкурс на одержання субгрантів (продовження) «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва»

Постачальник послуги редагування текстів

Запит щодо надання послуг страхового брокера із супроводу договору добровільного корпоративного медичного страхування

Тендер на надання послуг перекладу для проекту USAID "Трансформація комунікацій", Кімонікс Інтернешнл Інк.