Навчальні тренінги з продажу та просування своїх виробів он-лайн для ремісників та хендмейдерів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nikita

ТРЕНІНГ (2)
Навчальні тренінги з продажу та просування своїх виробів он-лайн для ремісників та хендмейдерів

Проект «Craft it!» в партнерстві з Укрпоштою запрошує ремісників та хендмейдерів на навчальні тренінги з продажу  та просування своїх виробів он-лайн.

У березні та квітні для мешканців Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей відбудуться тренінги, спрямовані на подолання безробіття  і стимулювання самозайнятості серед майстрів, які займаються народними промислами та хендмейдом, використовують в своїй діяльності традиційні українські орнаменти чи технології.

До участі в навчальних модулях проект «Craft it!» запрошує:

  • майстрів, які добре знані в своєму регіоні, але б хотіли б навчитися продавати власні вироби ширшій аудиторії;
  • хендмейдерів та ремісників, які окрім торгівлі на традиційних ярмарках та виставках прагнуть навчитися он-лайн продажам і дізнатися про ресурси, які допомагають це зробити;
  • майстрів-початківців, які знають про можливості, що дає інтернет, але не знайомі з особливостями та специфікою таких продажів;
  • авторів рукотворної (нехарчової) продукції, які хочуть дізнатися нові способи представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

Тренінги відбуватимуться в рамках проекту «Craft It! Навчися і зроби» в партнерстві з E-Export School від Укрпошти.

Під час навчальних модулів учасникам запропонують огляд і специфіку продажу хенд-мейд виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram. Також учасники дізнаються про сучасне позиціонування виробів українських майстрів у світі та перспективи розвитку ринку. Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі – доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, а також взаємодія з митницею.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці (Катерина Вітковська – Etsy, Олег Білоногий – eBay, Олександр Радич – Amazon Handmade).

Участь у тренінгах безкоштовна.

Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням bit.ly/polissyatrainings до 10 березня (для першої хвилі) та 14 квітня (для другої хвилі).

Орієнтовний перелік міст, де відбудуться навчання:

  • Житомирська область – Житомир, Новоград-Волинський;
  • Чернігівська область – Чернігів, Ніжин;
  • Рівненська область – Рівне, Дубно;
  • Київська область – Біла Церква, Буча;
  • Волинська область – Луцьк, Ковель.

Точний перелік міст та дати проведення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою [email protected]

Стежте за оновленнями на сторінці проекту https://www.facebook.com/craft.it.eaptc/

***

Довідково: У 2017 році в рамках Територіальної співпраці країн Східного партнерства (http://eaptc.eu), що реалізується за кошти Європейського Союзу та за адміністрування GIZ отримав підтримку транскордонний україно-білоруський проект «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер росту малого і середнього підприємництва та самозайнятості в прикордонних громадах».  Навчально-практичний блок «Craft It! Навчися і зроби» спрямований на підвищення знань щодо просування хенд-мейд товарів на різноманітних торгових майданчиках в інтернеті. Стратегічна мета проекту – сприяти поширенню альтернативних способів самозайнятості населення та продемонструвати модель та алгоритми поширення такого способу заробітку у сфері креативної економіки, всебічно сприяти розвитку цієї сфери і залученню до неї якомога більшої кількості людей.

Реалізацією проекту з української сторони займаються громадські організації «Український центр інтелектуального розвитку» та «УЦГІ «Світло».


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю проектора

Конкурс на закупівлю ноутбуку

Продовження конкурсу на закупівлю ноутбуку для КБ "Моя земля"

Центр громадського здоров’я МОЗ України разом з україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я» шукає медиків до команд "Мисливців за діабетом"

Агенти Волонтерства: набір на всеукраїнську програму

Організація та проведення інформаційної кампанії