Навчальна програма стажування у Нідерландах на тему: «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

Стажування
Навчальна програма стажування у Нідерландах на тему: «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації»

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів з Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Полтавської та Дніпропетровської областей України для участі у програмі стажування на тему «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації».

Орієнтовна дата поїздки –  12-19 листопада 2017 р.

Термін подання документів – до 7 вересня 2017 р.

Основна мета програми «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації» полягає в ознайомленні ключових зацікавлених сторін, безпосередньо залучених до реформи децентралізації та шкільної освіти, з європейським досвідом, зосереджуючись на механізмах та практиці фінансування децентралізованої шкільної системи.

Знання та досвід, отримані в Нідерландах, мають підтримати зусилля українського уряду щодо створення ефективної моделі фінансування шкіл в об’єднаних громадах.

Навчальна програма «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації»  проходитиме в Королівстві Нідерландів і триватиме 7 днів. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання іноземної мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути основні зацікавлені сторони, залучені до процесу реформування шкільної освіти в умовах децентралізації, а саме:

– Провідні фахівці Міністерства освіти і науки

– Службовці з Міністерства молоді та спорту

– Чиновники місцевого самоврядування

– Депутати Верховної Ради України та її працівники

– Державні службовці регіональних та міських департаментів освіти,

– Асоціації місцевих органів влади.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME).

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання