Навчальна програма стажування у Нідерландах на тему: «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

Стажування
Навчальна програма стажування у Нідерландах на тему: «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації»

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів з Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Полтавської та Дніпропетровської областей України для участі у програмі стажування на тему «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації».

Орієнтовна дата поїздки –  12-19 листопада 2017 р.

Термін подання документів – до 7 вересня 2017 р.

Основна мета програми «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації» полягає в ознайомленні ключових зацікавлених сторін, безпосередньо залучених до реформи децентралізації та шкільної освіти, з європейським досвідом, зосереджуючись на механізмах та практиці фінансування децентралізованої шкільної системи.

Знання та досвід, отримані в Нідерландах, мають підтримати зусилля українського уряду щодо створення ефективної моделі фінансування шкіл в об’єднаних громадах.

Навчальна програма «Ефективна система фінансування шкіл об’єднаними громадами в умовах децентралізації»  проходитиме в Королівстві Нідерландів і триватиме 7 днів. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання іноземної мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути основні зацікавлені сторони, залучені до процесу реформування шкільної освіти в умовах децентралізації, а саме:

– Провідні фахівці Міністерства освіти і науки

– Службовці з Міністерства молоді та спорту

– Чиновники місцевого самоврядування

– Депутати Верховної Ради України та її працівники

– Державні службовці регіональних та міських департаментів освіти,

– Асоціації місцевих органів влади.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME).

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю готових меблевих виробів