Навчальна програма стажування у Франції з питань інтегрування освіти в галузі прав людини до шкільної системи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

Конкурс
Навчальна програма стажування у Франції з питань інтегрування освіти в галузі прав людини до шкільної системи

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для часті у програмі стажування на тему «Інтеграція освіти в галузі прав людини до шкільної системи України».

Орієнтовна дата поїздки –  18-25 листопада 2017 р.

Термін подання документів – 5–25 вересня 2017 р.

Основна мета програми «Інтеграція освіти в галузі прав людини до шкільної системи України» полягає в ознайомленні освітян та експертів, які залучені до освітньої реформи, з міжнародним досвідом щодо існуючих моделей та підходів до інтегрування освіти в галузі прав людини до шкільної системи.  

 Навчальна програма «Інтеграція освіти в галузі прав людини до шкільної системи України»  проходитиме у Франції і триватиме 7 днів.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути основні зацікавлені сторони, залучені до інтегрування освіти в галузі прав людини до шкільної системи Україні, зокрема:

  • викладачі, батьки, адміністративний персонал середньої школи, які застосовують підходи з навчання правам людини у навчальному процесі
  • активісти НУО, які працюють з школами
  • активісти НУО, які здійснюють практичні кроки щодо впровадження освіти в галузі прав людини в системі освіти України, особливо на рівні шкільної світи
  • представники Міністерства освіти і науки України
  • представники Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини
  • представники Міністерства юстиції України
  • журналіст, які висвітлює питання викладання та дотримання прав людини в школах та освіту в галузі прав людини.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю шафи-купе

Конкурс на закупівлю ліжок двоярусних

Конкурс на закупівлю кутових диванів

Конкурс на закупівлю кондиціонерів

Реєстрація на онлайн-курс із журналістики рішень «Як писати про відбудову України»

Екодія оголошує тендер на закупівлю портативних сонячних панелей