Навчальна програма стажування у Боснії та Герцеговині з питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

ВПО
Навчальна програма стажування у Боснії та Герцеговині з питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів з Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Херсонської та Вінницької областей для участі у програмі стажування на тему «Зусилля  уряду, громадянського суспільства та приватного сектору в питаннях працевлаштування внутрішньо переміщених осіб».

Орієнтовна дата поїздки – жовтень 2017 р.

Термін подання документів – до 24 липня 2017 р.

Основна мета програми «Зусилля  уряду, громадянського суспільства та приватного сектору в питаннях працевлаштування внутрішньо переміщених осіб» полягає в наданні учасникам програми знань та навичок, необхідних для успішної розробки, впровадження та моніторингу ініціатив, спрямованих на забезпечення зайнятості та надання можливостей для розвитку бізнесу ВПО та іншим людям, які постраждали від збройного конфлікту в Україні.

Навчальна програма «Зусилля  уряду, громадянського суспільства та приватного сектору в питаннях працевлаштування внутрішньо переміщених осіб» проходитиме у Боснії і Герцеговині і триватиме 7 днів. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути основні зацікавлені сторони, залучені до вирішення проблем зайнятості ВПО та розвитку соціального підприємництва в Україні, зокрема:

  • співробітники державних установ, відповідальні за працевлаштування ВПО (наприклад, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та вимушено переміщених осіб України, Міністерство соціальної політики України, тощо);
  • представники приватного сектора, у тому числі представники сектору соціального підприємництва;
  • представники громадських організацій.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.


Останні публікації цього розділу:

Гранти на підтримку створення нових робочих місць для жінок м. Добропілля

Тендер на закупівлю послуг з проведення загальнонаціонального репрезентативного опитування

Програма менторства: допомога неурядовим організаціям та жіночим ініціативам

Тендер на розробку операційного плану на 2024-2027 роки Фонду "МХП-Громаді"

Тендер на оновлення фандрейзингової стратегії БФ «МХП-Громаді» на 2024-2027 роки

Тендер на розробку статегічного плану Фонду "МХП-Громаді" на 2024-2027 роки