Тендер для обрання надавача послуг з автоматизації бізнес-процесів, пов’язаних з наданням амбулаторної медичної допомоги

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


ТЕНДЕР
Тендер для обрання надавача послуг з автоматизації бізнес-процесів, пов’язаних з наданням амбулаторної медичної допомоги

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров‘я», що впроваджується компанією «Делойт Консалтинг Оверсиз Проектс» (далее Делойт) до 2 грудня 2019 року 17:00 за місцевим часом приймає конкурсні пропозиції для обрання надавача послуг з автоматизації бізнес-процесів, пов’язаних з наданням амбулаторної (вторинної) медичної допомоги в рамках реформи охорони здоров’я України (Ukraine Health Reform Ambulatory Care Service and Business Process Automation).

Витяги з повного тексту конкурсного оголошення та конкурсних процедур додається Announcement Request for Proposal Ukraine HRS Ambulatory Care+Consultation report Online RFP

Для отримання повного конкурсного оголошення, що містить технічне завдання, детальні інструкції та опис процедури конкурсного відбору, прохання звертатись до Крістан Ксандерс, [email protected].

Терміни проведення конкурсу:

  1. До 20 листопада 2019 року зацікавлені взяти участь у конкурсі постачальники повинні надати наміри про участь у конкурсі, направивши інформацію про зацікавленість на адресу Крістан Ксандерс, [email protected] , Оуена Міллера, [email protected], Меліси Лопес [email protected] та Ендрю Йохантгена [email protected] .
  2. До 22 листопада 2019 року компанія Делойт очікує на запитання щодо конкурсу. Питання необхідно надсилати електронною поштою Крістан Ксандерс, [email protected] , Оуену Міллеру, [email protected], Мелісі Лопес [email protected] та Ендрю Йохантгену [email protected].  Не пізніше 27 листопада 2019 року компанія Делойт надішле електронною поштою всім відомим потенційним постачальникам короткий виклад питань та відповідей. Також ця інформація буде опублікована в інтернеті.
  1. Кінцевий термін подання пропозицій – 2 грудня 2019 року 5:00 за місцевим часом. Конкурсні пропозиції надсилати Крістан Ксандерс [email protected] , Оуену Мілеру [email protected] , Мелісі Лопес [email protected] та Ендрю Йохантген [email protected] .


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю різноманітної техніки (побутової, аудіо-, відео-, швейної, тощо)

Тендер на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання

Українська соціальна академія шукає менторів

Тендер на закупівлю обладнання для системи крапельного зрошення у П'ядицькій ОТГ

Конкурс на закупівлю логістичних послуг

Проєкт «Мережа агентів соціального підприємництва» запрошує