Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) шукає підрядника для надання послуг з відеозйомки заходів проекту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
lkvasiuk

ТЕНДЕР
Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) шукає підрядника для надання послуг з відеозйомки заходів проекту

Шановні Пані та Панове,

Проект міжнародної технічної допомоги «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) шукає підрядника для надання послуг з відеозйомки заходів проекту з подальшим виготовленням інформаційно-промоційних відео роликів. Термін дії договору, який заплановано укласти із переможцем відбору пропозицій – довгостроковий (до кінця 2019 року, з можливою пролонгацією договору ще на 2 роки). У зв’язку з чим, оголошуємо запит пропозицій на «Надання комплексу послуг у сфері  відеозйомок заходів проектів під час конференцій та тренінгів у м. Київ і регіонах України із подальшою обробкою, монтажем та виготовленням презентаційних відеопродуктів».

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у Додатку 1. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання ЗАПИТ на ПРОПОЗИЦІЇ (ЗП).

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати ваші пропозиції до 18.00 год, 18 вересня 2019 р. на електронну адресу: [email protected] з темою листа «Відеопослуги-Пропозиція». Форма та більше деталей – http://bit.ly/Video_IREX

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.

Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності до вимог ЗП (Додаток 1). Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.

Візьміть до уваги, що IREX не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.

IREX вимагає від кожного потенційного постачальника послуг уникати та запобігати конфліктів інтересів шляхом інформування IREX у разі, якщо Ви, ваші філії або ваш персонал були задіяні у підготовці вимог, оформлення, технічних характеристик, цінових показників та іншої інформації, використаної у даному ЗП.

Чекаємо на ваші пропозиції.

 З повагою,

Менеджер проектів

Любов Квасюк


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю обладнання

Набір на семінар по європейсько-українському досвіді роботи депутатів місцевих рад

Конкурс для виявлення потенційного виконавця для розробки картографічного модулю порталу «Прозора інфраструктура»

Розпочато відбір на участь у тренінгах щодо парламентаризму та особливостей роботи народних депутатів

Конкурс на участь у 8-му Київському Безпековому Форумі для молоді

WWF Україна та Галерея ЛАВРА залучають арт-спільноту до захисту природи