Набір журналістів з Донецької та Луганської областей на тренінг “Досягнення європейських стандартів. Угода про асоціацію: перспективи та виклики”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
debate

журналістика
Набір журналістів з Донецької та Луганської областей на тренінг “Досягнення європейських стандартів. Угода про асоціацію: перспективи та виклики”

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір журналістів з Донецької та Луганської областей на тренінг “Досягнення європейських стандартів. Угода про асоціацію: перспективи та виклики”. Захід відбудеться 13-15 березня 2017 року в м. Києві.

Метою тренінгу є підвищення рівня обізнаності журналістів з питань євроінтеграції, стандартів, можливостей, що відкриває ЄС для України та її регіонів, переваг співпраці, зобов’язань щодо виконання Угоди про асоціацію: Україна-ЄС.

Програма навчання включатиме такі питання:

  • особливості висвітлення відносин України та ЄС в контексті сучасної політичної ситуації в Україні;
  • позитивний досвід співпраці з ЄС;
  • можливості, що відкриваються для України і для кожного регіону зокрема;
  • головні складові Угоди про асоціацію: “Україна-ЄС” та перелік реформ, які Україна повинна прийняти, згідно УА, просування їх в регіони;
  • рекомендації щодо висвітлення євроінтеграційної тематики в медіа;
  • проекти та програми ЄС.

Для того, щоб взяти участь, необхідно перейти за посиланням та заповнити анкету до 3 березня 2017 р. Перевага буде надаватися журналістам, блогерам з Донецької та Луганської областей, які мають зацікавленість висвітлювати процеси євроінтеграції, зміни, що відбуваються в Україні, через підписання Угоди про асоціацію.

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням, забезпечують матеріалами. Дорожні витрати повертаються при наявності квитків та потяг (купе, 2 клас Інтерсіті+) та автобуси.

Тренінг буде проходити в етнокомплексі «Українське село», с. Бузова Київської області (трансфер на місце проведення забезпечують організатори).

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Ольги Донець за адресою [email protected].

Захід проходитиме в рамках проекту “Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганскій областях”, що реалізовується Донецьким молодіжним дебатним центром в рамках проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).


Останні публікації цього розділу:

Пошук підрядника (групи підрядників) з визначення потреб населення у соціальних послугах за спрощеною процедурою

Пошук підрядника (групи підрядників) з надання послуг фасилітації заходів для розробки комунікаційної стратегії проєкту «Право на сім’ю»

Запит на надання пропозицій щодо закупівлі послуг з проведення аналізу на тему «Підтримання промислової конкурентоспроможності України у воєнний та післявоєнний період»

Проведення дослідження щодо виявлення причин гострого дефіциту альтернативних форм сімейного догляду та погіршення якості їхньої роботи

Тендер з пошуку виконавця послуг з розробки автоматизованої інформаційної системи "Робота народного депутата України в окрузі"

Запит цінових пропозицій RFQ 05/22KrymSOS на закупівлю меблів