Набір учасниць до участі в тренінгах: «Розбудова енергетичної стійкості та самодостатності ОТГ в Україні»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


ТРЕНІНГ (3)
Набір учасниць до участі в тренінгах: «Розбудова енергетичної стійкості та самодостатності ОТГ в Україні»

USAID Проєкт енергетичної безпеки у співпраці з Експертним центром з питань безпеки – Україна  реалізує грантову ініціативу «Енергетична стійкість Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) та підтримка жіночого лідерства».

Ініціатива має на меті підвищення рівня обізнаності жителів громад Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської, Сумської, Миколаївської та Херсонської областей про можливості зміцнення енергетичної самодостатності громади та посилення ролі жінок-лідерок у реформі децентралізації.

В ході реалізації проекту буде проведено триденні тренінги на тему «Розбудова енергетичної стійкості та самодостатності ОТГ в Україні».

Ключовими темами тренінгів буде: оцінка місцевого потенціалу та ресурсів для розвитку енергетичних проєктів ОТГ, купівля електроенергії в умовах нового ринку електричної енергії, як економити енергетичні ресурси ОТГ, фандрайзинг тощо.  Також учасникам буде надана експертна допомога та підтримка у підготовці програм сталого енергетичного розвитку їх громад.

Окрім того, за підсумками проекту в квітня 2021 року в м. Київ заплановано проведення підсумкової конференції, на яку, окрім учасниць  тренінгів, буде запрошено представників органів державної влади, фондів, енергетичних компаній, потенційних інвесторів з метою налагодження комунікації та партнерських зв’язків.

Участь у тренінгах та у підсумковій конференції в м. Києві, а саме проїзд, проживання, харчування та забезпечення навчальним матеріалом повністю покривається проектом.

До участі в тренінгах запрошуються представниці ОТГ Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської, Житомирської, Одеської областей, які зацікавлені в енергетичному розвитку та енергетичній незалежності власних громад.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету: https://forms.gle/PPnGcXvGiRgEZbo49

Кінцевий термін для заповнення анкети – 15 січня 2021 р.

У разі виникнення запитань просимо звертатись за електронною адресою [email protected]

Довідково:

USAID Проект енергетичної безпеки є проектом технічної допомоги Уряду України з метою посилення енергетичної безпеки країни.


Останні публікації цього розділу:

Пошук підрядника (групи підрядників) з визначення потреб населення у соціальних послугах за спрощеною процедурою

Пошук підрядника (групи підрядників) з надання послуг фасилітації заходів для розробки комунікаційної стратегії проєкту «Право на сім’ю»

Запит на надання пропозицій щодо закупівлі послуг з проведення аналізу на тему «Підтримання промислової конкурентоспроможності України у воєнний та післявоєнний період»

Проведення дослідження щодо виявлення причин гострого дефіциту альтернативних форм сімейного догляду та погіршення якості їхньої роботи

Тендер з пошуку виконавця послуг з розробки автоматизованої інформаційної системи "Робота народного депутата України в окрузі"

Запит цінових пропозицій RFQ 05/22KrymSOS на закупівлю меблів