Набір учасників на школу журналістики у Херсонській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Медіашкола Вгору
Набір учасників на школу журналістики у Херсонській області

Оголошуємо набір учасників у Херсонській області на тримісячні курси журналістики. Медіашкола “Вгору” для тих, хто пише тексти, робить фото чи відео або тільки навчається і мріє стати журналістом. Якщо ви вже у професії та маєте досвід до 3-х років і хочете вдосконалити свої навички, – сміливо заповнюйте анкету. Якщо ви з Херсонської області, ведете місцевий інформаційний ресурс громади і вам потрібні базові журналістські знання – хутчіше заповнюйте анкету, ми підберемо програму навчання і для вас.

Кінцевий термін подачі заявки 28 листопада 2021 р. до опівночі.

Заповнюй анкету за посиланням https://bit.ly/3ciFeXR

Досвідчені тренери будуть вчити вас, як писати статті, робити гострі фактчеки, професійно знімати фото та відео, створювати яскраві інфографіки та просту анімацію, просувати контент у соціальних мережах.

Окрім тренінгів та семінарів, на вас чекають індивідуальні консультації та робота з менторами. Протягом трьох місяців з вами працюватимуть професійні журналісти, які допоможуть втілити ваші ідеї і створити статті, фото, відео та інфографіку в різних форматах. Найкращі матеріали будуть опубліковані на майданчиках Медіаплатформи “Вгору”.

Цей проєкт створено для підвищення кваліфікації незалежних журналістів у Херсонській області та для збільшення неупередженого і правдивого контенту.

Організатори забезпечують роздатковий матеріал, обіди та каву-брейки під час тренінгів, а також компенсують проїзд для учасників з області. Усі види навчання та консультації надаються безкоштовно. Під час заходів будуть дотримані всі карантинні обмеження.

Усі довідки за телефоном 095 12 50 135 (або пишіть у месенджери Viber, Telegram) або [email protected].

Медіашколу “Вгору” проводять Благодійна організація “Фонд милосердя та здоров’я” в партнерстві з Медіаплатформою “Вгору” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»