Набір творчої молоді до Школи “Твій голос проти торгівлі людьми”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


молодь
Набір творчої молоді до Школи “Твій голос проти торгівлі людьми”

Полтавська філія Суспільної Служби України оголошує відбір творчої молоді (дизайнерів, художників, молодіжних працівників, режисерів, драматургів, бібліотекарів, психологів) Луганської, Донецької та Полтавської області для участі у Школі “Твій голос проти торгівлі людьми”.

Мета проекту – залучити творчий потенціал молодих людей трьох областей до проведення просвітницьких заходів “Протидія торгівлі людьми” з використанням інтерактивних мистецьких підходів, створення привабливого медіаконтенту (відео, фото, плакат, комікс, текст) та поширення його через різні канали комунікації, ЗМІ. Навчання будуть проводити експерти, журналісти, митці із залученням Національної поліції, Мінсоцполітики, місцевої влади.

Протягом трьох днів учасники Школи отримають знання у сфері протидії торгівлі людьми, здобудуть практичні навички щодо створення текстових, аудіо та відео повідомлень, навчаться використовувати інфографіку, створювати блоги.

Набір до Школи “Твій голос проти торгівлі людьми відбуватиметься на конкурсній основі. Обов’язкова умова для участі: Згода на проведення тренінгу з протидії торгівлі людьми у своїх колективах, громадах, поширення просвітницьких матеріалів у соціальних мережах, виступах на радіо, ТБ. Учасники також матимуть можливість отримати підтримку (мінігрант 300$) на створення оригінального медіаконтенту у сфері протидії людьми під супроводом менторів.

Всі апліканти повинні заповнити Анкету

Дата та місто проведення Школи:

18-19-20 жовтня, Полтава для учасників з Полтави та області

Остання дата заповнення Анкети 13 жовтня.

1-2-3-листопада, Сєверодонецьк для учасників з Луганської області

Остання дата заповнення Анкети 27 жовтня

8-9-10-листопада, Слов’янськ для учасників з Донецької області

Остання дата заповнення Анкети 3 листопада.

Участь у школі є безкоштовною. Учасники забезпечуються харчуванням, учасники з інших міст забезпечуються проживанням, їм відшкодовується вартість проїзду (поїзд купе, 2 клас інтерсіті, автобус)

Контактна інформація: Із запитами про додаткову інформацію, прохання звертатися до Наталії Кірячок +380668833514 [email protected]

“Школа проводиться в рамках проекту Полтавської філії Суспільної служби України «Творча молодь каже “Ні!” сучасному рабству» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.”


Останні публікації цього розділу:

В Україні започатковано освітньо-грантову програму для жінок-фермерок – TalentA

Тендер із закупівлі екскаватора-навантажувача для Верхнянської ОТГ (переоголошення)

Тендер на закупівлю будівельних матеріалів для Нижньовербізької ОТГ

Тендер на закупівлю УЗД апарату для Новоолександрівської ОТГ

Набір на програму з відкриття та розширення бізнесу "Бізнес Платформа"

Запрошення до участі в тендері у межах проєкту «Інтерактивна інклюзивна туристична мапа Приазовського регіону»