Набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Natalia_NGO

тренінги навчання команда
Набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах.

Курс складається з двох модулів по п’ять днів, логічно поєднаних між собою. Він спрямований на надання учасникам навичок аналізу та розуміння суті конфлікту та його суб’єктів: їх поведінки, мотивації та психології; на розвиток вмінь з управління конфліктами та медіації, а також опанування базових тренерських навичок, щоб мати змогу поширювати отриманні під час тренінгів знання у своїх громадах.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в обидвох модулях курсу, та після проходження навчання організують та проведуть одноденні міні-семінари у своїх громадах, поширюючи отриманні знання серед своїх оточуючих.

Перший модуль буде проведено 29.06-03.07.2020*  у місті Дніпро, другий відбудеться з 22-26.07.2020* у місті Одеса.

До участі запрошуються мешканці/ки східних регіонів України, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення / запобігання внутрішніх конфліктів у своїх громадах, представники/ці громадських організацій, ВПО (східні регіони Україні).

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 19 червня 2020 року. Про результати відбору буде повідомлено до 23 червня 2020 року на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою [email protected].

————————————————————————————————

Тренінг-курс Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини. 

* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити заходи без обмежень. Якщо ж ситуація із карантином погіршиться та будуть знов запроваджені обмеження зібрань та користування приміщеннями, тренінг-курс може бути перенесено на інші дати.


Останні публікації цього розділу:

2 нові грантові конкурси для зміцнення інфраструктури громадського сектору

Обладнання для камера сайтів/Camera equipment

Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Конкурс заявок "Стабілізаційний фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС"

Тренінг “Адвокація: від зерен до врожаю”

Конкурс проєктів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»