Набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Natalia_NGO

конкурс
Набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах.

Курс складається з двох модулів (п’ять і чотири дні), логічно поєднаних між собою. Він спрямований на надання учасникам навичок аналізу та розуміння суті конфлікту та його суб’єктів: їх поведінки, мотивації та психології; на розвиток вмінь вирішувати та управляти конфліктами, медіації та базових тренерських навичок, щоб мати змогу поширювати отриманні під час тренінгів знання у своїх громадах.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в обидвох модулях курсу та після проходження навчання організують та проведуть одноденні міні-семінари у своїх громадах, поширюючи отриманні знання серед своїх оточуючих.

Перший модуль буде проведено 15-19 липня 2019 року у місті Запоріжжя, другий відбудеться з 29 липня по 01 серпня у місті Дніпро. 

До участі запрошуються мешканці/ки східних регіонів України, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення / запобігання внутрішніх конфліктів у своїх громадах, представники/ці громадських організацій, ВПО.

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 6 липня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено 8 липня 2019 року на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою [email protected].

Тренінг-курс проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з управління діловими поїздками / Business Travel Management Services

Тендер на закупівлю свердлильних центрів з ЧПК

Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання та звукової техніки для Золочівської ОТГ

Тендер на організацію 7 тренінгів в громадах DOBRE

Тендер на проведення Rapid Assessment Data Collection and Support

Проект USAID ARDS оголошує тендер на укладання договору добровільного медичного страхування на період з січня по липень 2020 року