Набір на тренінг для журналістів «Конфлікт-чутлива журналістика і діалог: методи та засоби об’єднання суспільства»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Natalia_NGO

конкурс
Набір на тренінг для журналістів «Конфлікт-чутлива журналістика і діалог: методи та засоби об’єднання суспільства»

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на тренінг для журналістів/журналісток «Конфлікт-чутлива журналістика і діалог: методи та засоби об’єднання суспільства».

Тренінг відбудеться 23-25 листопада 2020 року у місті Дніпро.

Під час триденного тренінгу, учасники/учасниці отримають знання щодо створення конфлікт-чутливого контенту, важливості недискримінаційного підходу та толерантної риторики у журналістських матеріалах, а також зможуть обговорити значення журналістської діяльності у контексті побудови суспільного діалогу в Україні.

 Протягом тренінгу відбудеться онлайн включення експертів із Німеччини:

- пан Werner Sonne, шеф-редактор Берлінського бюро ARD-TV, експерт з геополітики та міжнародної безпеки, автор багатьох книг та публікацій (включаючи на тему воєнного конфлікту в Україні)

- пан Thomas Kreutzmann, телеведучий та кореспондент німецького ARD-TV, репортер у телепрограмах, присвячених виборам, автор серії матеріалів про процес об’єднання Німеччини, чеську, португальську та іспанську внутрішню та зовнішню політику.

 Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків  (за наявності оригіналів в обидві сторони).

 Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/NYtq8ow7pfG87ewY6 до 15 листопада 2020 року. Про результати відбору буде повідомлено до 17 листопада включно на електронну адресу кандидата/ки.

 За додатковими питаннями та коментарями звертайтеся, будь ласка, до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою [email protected].

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

 =========================

* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити заходи без обмежень. Якщо ж епідеміологічна ситуація в Дніпрі погіршиться, та будуть запроваджені обмеження пересувань, зібрань та користування приміщеннями, тренінг буде перенесено до Києва.


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до подання грантових заявок на конкурс проектів «Підтримка місцевих ініціатив в Україні» від ГО Товариство Лева (м.Львів)

Тендер на закупівлю та улаштування системи вентиляції і кондиціювання

Набір середніх навчальних закладів до участі в Програмі "ENGin"

Відбір 2021 Ukraine Global Scholars

Конкурс на надання послуг фасилітатора до проєкту про суспільну доброчесність

Конкурс: “Навчальні заходи для громад Тернопільська та Одеська області"