Можливість для аспірантів і молодих вчених, що працюють з темами ЄС – Східного партнерства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Можливість для аспірантів і молодих вчених, що працюють з темами ЄС – Східного партнерства

Українська Асоціація викладачів та дослідників європейської інтеграції, Асоціація досліджень Європейського Союзу Молдови, Асоціація досліджень Європейського Союзу Грузії запрошують взяти участь у міжнародній освітній ініціативі: «AКАДЕМІЯ ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО», що відбудеться в м. Київ, Україна, 11-15 лютого 2019 р. Академія відбудеться за підтримки Програми ЄС напряму ім. Жана Моне у рамках проекту 599865-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-PROJECT.

“Академія ЄС-Східне Партнерство” (EU-EaP Academy) прагне згуртувати аспірантів та молодих вчених з різних країн, які цікавляться різноманітними аспектами євроінтеграційної тематики, включно з проблематикою Східного Партнерства. Метою цієї міжнародної освітньої ініціативи є забезпечити краще розуміння її учасниками особливостей взаємодії усіх шести країн Східного Партнерства з Європейським Союзом. У рамках Академії зокрема буде проаналізовано роль Європейського Союзу у Східній Європі, простежено особливості відносин ЄС з кожною країною-учасницею Східного Партнерства, зокрема процес імплементації Угод про Асоціацію у Грузії, Молдові та Україні, обговорено чинники, що гальмують зближення ЄС з країнами Східного Партнерства, розглянуто потенційні сценарії їхніх відносин у майбутньому.“Академія ЄС-Східне Партнерство” покликана актуалізувати знання учасників про стан відносин ЄС-Східне Партнерство та слугувати високоякісним ресурсом з євроінтеграційної тематики для аспірантів і молодих вчених у їхньому професійному розвитку.

Учасники не тільки отримають з перших рук унікальну інформацію про відносини ЄС з країнами Східного Партнерства, але і матимуть можливість вдосконалити свої дослідницькі компетнентності та професійну майстерність у сфері Європейських Студій.

“Академії ЄС-Східне Партнерство” передбачає як виступи виняткових спікерів, так і майстер-класидинамічну роботу у групах та обговорення. Спеціальна сесія буде присвячена можливостям програми імені Жана Моне Еразмус + з метою заохочення учасників до участі у ній. Важливою компонентною Академії будуть незабутні культурні заходи. Запрошені спікери – це міжнародно визнані вчені, високопосадовці, лідери громадянського суспільства як з Європейського Союзу, так і шести країн-учасниць Східного Партнерства.

Найуспішніші учасники будуть запрошені взяти участь у Міжнародній конференції “Роздуми про майбутнє відносин ЄС-Східне Партнерство: голос молодих науковців”, заплановану на червень 2019 року.

Хто може взяти участь? Академія відкрита для аспірантів та молодих вчених (до 5 років з моменту захисту дисертації) з різних академічних дисциплін, що цікавляться тематикою ЄС, включно з Політикою сусідства та відносинами ЄС з країнами-учасницями Східного Партнерства.

Робоча мова: Англійська

Витрати: Участь в Академії є безкоштовною. Завдяки підтримці Програми ЄС Еразмус +напряму ім. Жана Моне громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України буде відшкодовано витрати на проїзд, проживання та харчування. Кандидати з інших країн запрошуються до участі, але за власний рахунок.

Сертифікат: після закінчення програми учасники отримають сертифікат про завершення “Академії ЄС-Східне Партнерство” як міжнародної освітньої ініціативи у рамках програми ЄС Еразмус + напряму ім. Жана Моне з переліком прослуханим тем та воркшопів.

Для участі кандидати повинні подати англійською мовою:
• Онлайн-заявку
• Резюме
• Короткий виклад своєї дослідницького теми/проекту (250-500 слів)

Онлайн-заявка наведена тут.

Резюме та виклад теми дослідження надсилати на електронну скриньку: [email protected] 

Детальніша інформація англійською мовою: http://aprei.com.ua 

Термін подання заявки - 18 листопада 2018 року.

Контактна інформація організаторів: [email protected], тел. +38 067 315 92 24

Результати відбору будуть оголошені до 1 грудня 2018 року.

!!! Інформація про місце проведення та логістику буде надана відібраними учасникам згодом. Очікується від учасників очікується більш розгорнутий виклад свого дослідницького теми/проекту (1500-2500 слів) до 1 лютого 2019 року.

 

Джерело: National Erasmus+ Office in Ukraine.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг перевезення по Донецький, Луганський та Харківський областях

Грантовий конкурс COSME: Сталий розвиток туризму (COS-TOURCOOP-2019-3-01)

Тренінгова програма для організаторів Science Slam

Тендер на вироблення брендованої продукції

Конкурс на закпівлю інформаційних вказівників для мультіцентру в м. Маріуполь

Закупівля готельних послуг (проживання) у м. Харків