Можливість для аспірантів і молодих вчених, що працюють з темами ЄС – Східного партнерства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Можливість для аспірантів і молодих вчених, що працюють з темами ЄС – Східного партнерства

Українська Асоціація викладачів та дослідників європейської інтеграції, Асоціація досліджень Європейського Союзу Молдови, Асоціація досліджень Європейського Союзу Грузії запрошують взяти участь у міжнародній освітній ініціативі: «AКАДЕМІЯ ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО», що відбудеться в м. Київ, Україна, 11-15 лютого 2019 р. Академія відбудеться за підтримки Програми ЄС напряму ім. Жана Моне у рамках проекту 599865-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-PROJECT.

“Академія ЄС-Східне Партнерство” (EU-EaP Academy) прагне згуртувати аспірантів та молодих вчених з різних країн, які цікавляться різноманітними аспектами євроінтеграційної тематики, включно з проблематикою Східного Партнерства. Метою цієї міжнародної освітньої ініціативи є забезпечити краще розуміння її учасниками особливостей взаємодії усіх шести країн Східного Партнерства з Європейським Союзом. У рамках Академії зокрема буде проаналізовано роль Європейського Союзу у Східній Європі, простежено особливості відносин ЄС з кожною країною-учасницею Східного Партнерства, зокрема процес імплементації Угод про Асоціацію у Грузії, Молдові та Україні, обговорено чинники, що гальмують зближення ЄС з країнами Східного Партнерства, розглянуто потенційні сценарії їхніх відносин у майбутньому.“Академія ЄС-Східне Партнерство” покликана актуалізувати знання учасників про стан відносин ЄС-Східне Партнерство та слугувати високоякісним ресурсом з євроінтеграційної тематики для аспірантів і молодих вчених у їхньому професійному розвитку.

Учасники не тільки отримають з перших рук унікальну інформацію про відносини ЄС з країнами Східного Партнерства, але і матимуть можливість вдосконалити свої дослідницькі компетнентності та професійну майстерність у сфері Європейських Студій.

“Академії ЄС-Східне Партнерство” передбачає як виступи виняткових спікерів, так і майстер-класидинамічну роботу у групах та обговорення. Спеціальна сесія буде присвячена можливостям програми імені Жана Моне Еразмус + з метою заохочення учасників до участі у ній. Важливою компонентною Академії будуть незабутні культурні заходи. Запрошені спікери – це міжнародно визнані вчені, високопосадовці, лідери громадянського суспільства як з Європейського Союзу, так і шести країн-учасниць Східного Партнерства.

Найуспішніші учасники будуть запрошені взяти участь у Міжнародній конференції “Роздуми про майбутнє відносин ЄС-Східне Партнерство: голос молодих науковців”, заплановану на червень 2019 року.

Хто може взяти участь? Академія відкрита для аспірантів та молодих вчених (до 5 років з моменту захисту дисертації) з різних академічних дисциплін, що цікавляться тематикою ЄС, включно з Політикою сусідства та відносинами ЄС з країнами-учасницями Східного Партнерства.

Робоча мова: Англійська

Витрати: Участь в Академії є безкоштовною. Завдяки підтримці Програми ЄС Еразмус +напряму ім. Жана Моне громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України буде відшкодовано витрати на проїзд, проживання та харчування. Кандидати з інших країн запрошуються до участі, але за власний рахунок.

Сертифікат: після закінчення програми учасники отримають сертифікат про завершення “Академії ЄС-Східне Партнерство” як міжнародної освітньої ініціативи у рамках програми ЄС Еразмус + напряму ім. Жана Моне з переліком прослуханим тем та воркшопів.

Для участі кандидати повинні подати англійською мовою:
• Онлайн-заявку
• Резюме
• Короткий виклад своєї дослідницького теми/проекту (250-500 слів)

Онлайн-заявка наведена тут.

Резюме та виклад теми дослідження надсилати на електронну скриньку: [email protected] 

Детальніша інформація англійською мовою: http://aprei.com.ua 

Термін подання заявки - 18 листопада 2018 року.

Контактна інформація організаторів: [email protected], тел. +38 067 315 92 24

Результати відбору будуть оголошені до 1 грудня 2018 року.

!!! Інформація про місце проведення та логістику буде надана відібраними учасникам згодом. Очікується від учасників очікується більш розгорнутий виклад свого дослідницького теми/проекту (1500-2500 слів) до 1 лютого 2019 року.

 

Джерело: National Erasmus+ Office in Ukraine.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

Проєктний менеджер/-ка з провадження курикулуму старшої профільної школи до savED

Запит на надання цінових пропозицій на постачання професійного обладнання для харчової промисловості

Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Тендер на закупівлю офісних контейнерів

Східний Варіант оголошує набір на Школу журналістики рішень для медійників з прифронтових територій