Молодіжних працівників, педагогів та практичних психологів запрошують на Всеукраїнський форум «Кар’єра зі школи: вибір і планування»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Odarka Kozak

Деркач - Форум (1)
Молодіжних працівників, педагогів та практичних психологів запрошують на Всеукраїнський форум «Кар’єра зі школи: вибір і планування»

Працюєте з підлітками та молоддю у закладі освіти або в молодіжному центрі? Бажаєте допомогти їм визначитися з майбутньою кар’єрою? Хочете впроваджувати сучасні підходи та інструменти з профорієнтації, які працюють? Реєструйтеся на Всеукраїнський молодіжний форум «Кар’єра зі школи: вибір і планування».

Міністерство молоді та спорту України, Вінницька обласна державна адміністрація, Центр «Розвиток КСВ» та платформа Career Hub організовують Всеукраїнський молодіжний форум «Кар’єра зі школи: вибір і планування».

Захід для спільноти шкіл, центрів кар’єри та молодіжних центрів відбудеться 29 і 30 жовтня у Вінниці, в креативному просторі Artinov (вул. Миколи Оводова, 22) та транслюватиметься онлайн.

Партнери заходу: Міністерство освіти і науки України, Державна служба зайнятості.

Тренди майбутнього вимагають змін у підходах до профорієнтації, нових інструментів і практик для свідомого вибору професії та кар’єрного розвитку молоді.

Запрошуємо педагогів, представників центрів кар’єри ЗПТО та ЗВО, фахівців молодіжних центрів, представників компаній, структурних підрозділів з питань молоді та спорту, освіти та науки, а також громадського сектору з’ясувати, якою має бути профорієнтація майбутнього та як підготуватися до змін.

На заході учасники та учасниці:

  • дізнаються як допомогти молоді знайти себе в часи невизначеності, спираючись на тренди майбутнього роботи
  • почують реальні кейси впровадження практик і проектів із профорієнтації та кар’єрного консультування
  • шукатимуть відповіді на виклики майбутнього на світовому кафе «Інновації профорієнтації у школі, професійній освіті та молодіжному центрі»
  • візьмуть участь у майстер-класах з ментального здоров’я, інтерактивних форматів роботи і групового коучингу для свідомого вибору професії
  • поспілкуються про розбудову спільнот кар’єрних фахівців і фахівчинь.

До участі запрошуються фахівці та фахівчині з усіх регіонів України.

Участь у форумі безкоштовна за попередньою реєстрацією до 21 жовтня. Кількість учасників обмежена. 

Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/YxazuipUXA6sSTcS9

Організатори відшкодовують витрати за проїзд, харчування та проживання учасників. Відбір учасників відбувається за мотивацією та обґрунтуванням, як плануєте використовувати знання та впроваджувати у своєму закладі та громаді.

УВАГА: захід відбуватиметься при дотриманні карантинних вимог: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov(останнє оновлення новин від 11 жовтня)

З усіх питань звертайтеся до координаторки спільноти Career Hub Анастасії Голотенко за телефоном 063 598 13 76 чи поштою [email protected]

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Міністерство молоді та спорту України займається адвокацією питань молоді, забезпечує форматування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні.  Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/  та Facebook


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

UNDP оголошує грант на створення безпечного простору для організацій громадянського суспільства у Запоріжжі

Тендер на відбір постачальників конференц-послуг

Відбір методиста(-ки) з предмету «Історія України»

Консультант/ка гарячої лінії

Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт