Міжнародний проект «New views on history / Новий погляд на історію» для вчителів історії

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ksenia Yanko

39165903_1817835304962355_6683930364911550464_o
Міжнародний проект «New views on history / Новий погляд на історію» для вчителів історії

Заповнити білі плями й переосмислити Другу світову! П’ятеро українських вчителів стануть учасниками міжнародного проекту «New views on history / Новий погляд на історію», метою якого є розроблення альтертернативних уроків на тему Другої світової війни. 

Аби максимально правдиво розповісти учням про події 1941-1945 років, вони вирушать до Німеччини, де разом працюватимуть в архівах, вивчатимуть листи очевидців, дискутуватимуть з іноземними колегами та намагатимуться віднайти істину. Серед них можеш бути і ти!

Для кого цей проект?

Для вчителів-істориків, які цікавляться темою Другої світової війни, люблять подорожувати та готові впроваджувати новітні методи викладання у своїх школах. 

Основні етапи проекту

Проект “New views on history” передбачає, що українські вчителі, не тільки поглиблять власті знання з теми, але розвинуть лідерські якості, опанують інструменти неформальної освіти, реалізують себе як дослідники й автори навчальних програм. У зв’язку з цим, в межах проекту передбачені такі види діяльності:

    1. Одноденні мережеві зустрічі вчителів історії у Львові (січень 2020; червень 2020; січень 2021). Під час таких зустрічей вчителі обговорюватимуть стандарти освіти в Україні, систематизуватимуть інформацію, розроблятимуть плани уроків. Аналогічні заходи відбудуться в інших країнах-партнерах проекту, а саме в Німеччині, Білорусі та Росії. 
    2. Тижневі освітні семінари в Берліні (1-6 березня 2020; 13-18 вересня 2020). Семінари є спільними для вчителів з усіх перелічених вище країн. Під час них вчителі глибше занурюються в тему, обмінюються досвідом та підвищують навички викладання.
    3. Курс підвищення кваліфікації вчителів історії у Львові (Березень 2021). Вчителі історії підвищують навички викладання своїх колег згідно з розробленими планами уроків. Аналогічний курс пройдуть вчителі в інших країнах-партнерах проекту. 

У вчителів з Прикарпаття також є можливість додатково пройти освітню програму “Youth and Education” від Молодіжної організації “СТАН”, що є партнером проекту “New views on history” від України. Таким чином вчителі зможуть дізнатись більше про освітній менеджмент та нестандартні методи викладання.

Умови участі у проекті

Головною умовою є говність:

  • активно долучатись до всіх етапів навчання й розробки планів уроків;
  • провести внутрішній курс для вчителів згідно з розробленими планами уроків; 
  • провести зовнішній курс для вчителів у Берліні або Брандербурзі.

Учасники та учасниці повинні мати закордонний паспорт дійсний до 31 березня 2021 року. Перевагою при відборі також буде знання англійської.

Заповнити форму участі у проекті “New views on history” можна за посиланням до 20 серпня включно.

Взяти участь у програмі “Youth and Education” можна, зареєструвавшись тут до 28 липня включно. 

Проект “New views on history” реалізують “Молодіжна організація “СТАН” (Івано-Франківськ), громадська організація “Interra” (Красноярськ), громадська організація “Взаимопонимание” (Мінськ), музей Берлін-Карлсхорст (Берлін). 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

Проєктний менеджер/-ка з провадження курикулуму старшої профільної школи до savED

Запит на надання цінових пропозицій на постачання професійного обладнання для харчової промисловості

Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Тендер на закупівлю офісних контейнерів

Східний Варіант оголошує набір на Школу журналістики рішень для медійників з прифронтових територій