Реєстрація


Міжнародна програма стажування імені Маріон графині Денхофф

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


csm_Doenhoff_Stipendiaten_2016_2859ecf543
Міжнародна програма стажування імені Маріон графині Денхофф

Internationale Journalisten-Programme/IJP вшістнадцяте запрошує журналістів  Грузії, України, Білорусі, Вірменії, Азербайджану та інших країн СНД, а також Прибалтики – взяти участь в програмі стажування.

Молоді журналісти зі Східної Європи отримають можливість пройти двомісячне стажування в редакції одного зі ЗМІ Німеччини. Одночасно стипендії будуть надані німецьким журналістам, які зможуть пройти двомісячне стажування в одній з вищеназваних країн Східної Європи.

IJP – це громадська організація журналістів для журналістів. Вона прагне допомогти молодим журналістам, що спеціалізуються переважно на міжнародній тематиці, отримати додаткову кваліфікацію за кордоном.

Програма  дає можливість молодим талановитим журналістам із країн Східної Європи скласти своє уявлення про політику, економіку, культуру і суспільне життя Німеччини. Їм надається унікальна можливість набути досвіду роботи в іноземній редакції та познайомитися зі стандартами і принципами німецької журналістики.

При цьому програма переслідує додаткову мету: кожен стипендіат працює редактором-стажером в німецькій редакції і виконує функцію закордонного кореспондента, що висвітлює події в Німеччині для рідного ЗМІ.

Умови участі

Взяти участь у програмі графині Денхофф можуть фрілансери та штатні співробітники газет, теле- і радіокомпаній, а також інтернет-видань з вищеназваних країн у віці 23 до 35 років.

Здобувачі повинні вільно володіти німецькою мовою на такому рівні, щоб спілкуватися з німецькими колегами і бути в змозі самостійно вести інтерв’ю.

Стипендія є одноразовою виплатою в розмірі 3.800 євро. Ця сума передбачає покриття витрат на переїзд, медичну страховку та проживання в Німеччині. Гонорари за роботу в приймаючій редакції не передбачені.

Заявки приймаються до 15 квітня 2017 р.

Детально як податись на Програму

Маріон Гедда Ільзе Графиня фон Денхофф (2 грудня 1909 — 11 березня 2002 року) — німецька журналістка, яка брала участь в опорі гітлерівським націонал-соціалістам (з Гельмутом Джеймсом графом фон Мольтке , Пітером Йорком фон Вартенбургом і Клаусом Шенком графом фон Штауффенбергом). Після війни вона стала однією з провідних німецьких журналісток та інтелектуалок. Працювала протягом 55 років для гамбурзької щотижневої газети Die Zeit як редакторка, а потім видавець.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації заходів у 2018 році

Конкурс на найкращий дизайн футболки «#НіНасильству»

Summer Institute of Civic Studies: триває новий набір

Закупівля офісних меблів для потреб співробітників офісу

Грант для журналісток від Фонду пам'яті Кім Валль

Конкурс ідей локальних громадських ініціатив у сфері міського розвитку