Міжкультурні комунікації у сфері освіти та праці: навчальна програма в Польщі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


молодь навчання освіта
Міжкультурні комунікації у сфері освіти та праці: навчальна програма в Польщі

Назва програми: Міжкультурні комунікації у сфері освіти та праці

Напрям: Гуманітарний факультет (Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 4a, Люблін)

Ступінь: магістр (MA)

Форма навчання: Денна

Тривалість програми: 2 роки/4 семестри

Мова навчання: англійська

Кількість кредитів ЄКТС: 120

Термін подачі заявок: 16 квітня – вересень 2018 року

Дедлайн подачі заявок: 1 вересня 2018 року

Програма адресована студентам, які бажають навчатися англійською мовою та хочуть здобути ступінь магістра в Польщі.

Навчальна програма базується на чотирьох основних тематичних блоках: 1) культурологія; 2) взаємозвязки між мовою та культурою; 3) практичне вивчення іноземної мови; 4) підготовка до написання магістерської дипломної роботи.

Така структурована програма забезпечує знання в галузі культурної антропології, розуміння проблем, пов’язаних з національними та етнічними меншинами, а також питання невербального спілкування в міжкультурному контексті. Професійна мова та особисті навички, які дозволяють студентам працювати на міжнародному ринку праці, також є важливими елементами програми.

Вартість: безкоштовно. Програма проводиться в рамках проекту «the Integrated UMCS», який фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу із Європейського соціального фонду.

Початок навчального року: 1 жовтня 2018 року

Кінець навчального року: початок липня 2018 року

Вимоги до вступу:  прийом здійснюється на основі кваліфікаційного інтерв’ю, яке проводиться англійською мовою. Мета інтерв’ю полягає в оцінювані ступені зацікавленості заявника у вибраній галузі навчання.

Інтерв’ю відбудеться 12, 18 та 27 липня 2018 року о 10 годині на факультеті гуманітарних наук (кімната 328), Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 4 у Любліні. Для кандидатів, які не зможуть прибути особисто буде організовано онлайн-інтервю (через Skype) 27 липня 2018 року.

Програма розрахована на кандидатів, які мають ступінь бакалавра або будь-який інший еквівалентний ступінь. Кандидати мають зареєструватися в системі онлайн-реєстрації (IRK) і зобов’язані надати повний комплект необхідних документів протягом терміну подачі заявок (або до заповнення усіх вільних місць).

Вимоги до знання англійської: щоб мати право подати заявку, кандидат повинен продемонструвати, що його знання англійської відповідають вимогам програми. Зверніть увагу на загальні вимоги знання англійської мови

Кількість місць: 25

Контакти: запитання щодо змісту курсу, його структури та особливостей навчальної програми: [email protected]; запитання щодо процедури вступу: [email protected] .

Переклад з англійської мови: Юлія Цюприк

Джерело


Останні публікації цього розділу:

Тендер щодо надання послуг з організації проведення заходу

Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

Виконавець робіт з підготовки технічного завдання (ТЗ) для розробки сероепідеміологічного модуля (веб-інтерфейc платформи інтегрованої з ВІЛ-МІС), що дозволяє проводити електронне управління та аналіз за даними сероепідеміологічного моніторингу ВІЛ для різних модальностей тестування на ВІЛ

Навчись знімати кіно, яке єднає континенти

IFES оголошує конкурс на проведення серії регіональних тренінгів

Конкурс з відбору учасників для участі в 4-денній навчальній поїздці