Літературний конкурс «Портвейн трасою 444»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
slava_serhiichuk

69336627_2308079116109979_1550515126937845760_o
Літературний конкурс «Портвейн трасою 444»

Портвейн трасою 444: Втрачене покоління – це конкурс про зміни погляду автора на творчість, це пошуки нових форматів, імен та звучання. 

“Ми хотіли було воювати проти всього, що уособлювало наше минуле – проти брехні і самолюбства, корисливості і безсердечності.; ми стали жорстокими і не довіряли нікому, окрім найближчого товариша, не вірили ні у що, окрім сил, які нас ніколи не обдурювали, як небо, тютюн, дерева, хліб і земля…”

Еріх Марія Ремарк

Що так «втрачене покоління»? Якщо вірити Вікіпедії (адже саме вона першою вигулькує на запит в Google) – літературна течія, яка існувала в період між двома війнами — Першою та Другою світовою. Вона об’єднала таких письменників, як Джеймс Джойс, Ернест Хемінгуей, Джон Дос Пассос, Томас Еліот, Френсіс Скотт Фіцджеральд, Річард Олдінгтон. Втрачене покоління — це молоді люди, що покликані на фронт у віці 18 років, часто ще не закінчивши школу, рано почали вбивати. Після війни такі люди часто не могли адаптуватися до мирного життя, багато хто наклав на себе руки, деякі божеволіли.

Очікується, що тексти будуть просякнуті культурою «втраченого покоління». Приймаються прозові тексти – оповідання, етюди, замальовки, нариси, новели.

Об’єм – 5-10 тисяч знаків. Файл розширенння документа: doc / docx / rtf.

Для подачі заявки на конкурс необхідно:

  1. Заповнити google-форму: https://cutt.ly/Pwqc0Pe
  2. Надіслати текст на пошту [email protected]

У тілі листа вказати ім’я та прізвище, електронну пошту та лінк на будь-яку соціальну мережу (Facebook, Instagram, Telegram, Twitter).

Дедлайн подачі заявки 30 листопада 2019.

Організатори лишають за собою право відмовити в участі не пояснюючи причину і покладаючись виключно на власні графоманські (без сумніву!) уподобання.

Організатори: творче угрупування Лісостеп / Lisostep.


Останні публікації цього розділу:

Аналітичне дослідження регулювання ринку антиретровірусних препаратів в країнах Балканського півострову

Конкурс проектних заявок від НДІ: "Підвіщення рівня видимості жінок-політикинь та розбудова коаліцій серед жінок у місцевих радах"

Відбір редакцій для отримання консультацій із цифрової безпеки

Грант на підтримку дизайнерських інновацій у виробництві меблів, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Тендер на консалтингові послуги з організації медіа кампанії

Організація та проведення тренінгів з підприємницьких ініціатив, професійної орієнтації і працевлаштування (стм. Нова Водолага, Харківська обл.)