Конкурсний відбір до участі в семінарі «Посилення участі громадянського суспільства в імплементації та моніторингу Лансаротської конвенції, кращі практики в Україні»

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
eseniyadrofa

конкурс
Конкурсний відбір до участі в семінарі «Посилення участі громадянського суспільства в імплементації та моніторингу Лансаротської конвенції, кращі практики в Україні»
Проєкт Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» оголошує конкурсний відбір представників та представниць неурядових організацій для участі в семінарі «Посилення участі громадянського суспільства в імплементації та моніторингу Лансаротської конвенції, кращі практики в Україні».
 
Цей семінар надасть учасникам і учасницям знання у сфері Лансаротської конвенції та стратегії Ради Європи в галузі прав дитини, що дозволить їм зробити свій внесок у процеси моніторингу та огляду поряд з іншими відповідними зацікавленими сторонами. Буде посилено участь та співробітництво громадянського суспільства з метою підтримки та імплементації Лансаротської конвенції.

Семінар буде проведено 28 жовтня 2021 року в онлайн форматі за участі доктора Джорджа Ніколаїдіса, міжнародного експерта Ради Європи, та колишнього голови Лансаротського Комітету.
 
Для участі у конкурсі необхідно заповнити до 24 жовтня 2021 р. онлайн анкету за посиланням
 
Результати відбору будуть оголошені шляхом надсилання листів на вказані в анкеті електроні адреси.


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг менторів

Запрошення до участі у відкритому тендері на закупівлю послуги перевезення для проведення заходів

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з розміщення учасників

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з харчування учасників

Тендер на закупівлю спеціального обладнання для регіональних ТБ студій

Конкурс на закупівлю ноутбуку