Конкурсний відбір до участі в семінарі «Посилення участі громадянського суспільства в імплементації та моніторингу Лансаротської конвенції, кращі практики в Україні»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
eseniyadrofa

конкурс
Конкурсний відбір до участі в семінарі «Посилення участі громадянського суспільства в імплементації та моніторингу Лансаротської конвенції, кращі практики в Україні»
Проєкт Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» оголошує конкурсний відбір представників та представниць неурядових організацій для участі в семінарі «Посилення участі громадянського суспільства в імплементації та моніторингу Лансаротської конвенції, кращі практики в Україні».
 
Цей семінар надасть учасникам і учасницям знання у сфері Лансаротської конвенції та стратегії Ради Європи в галузі прав дитини, що дозволить їм зробити свій внесок у процеси моніторингу та огляду поряд з іншими відповідними зацікавленими сторонами. Буде посилено участь та співробітництво громадянського суспільства з метою підтримки та імплементації Лансаротської конвенції.

Семінар буде проведено 28 жовтня 2021 року в онлайн форматі за участі доктора Джорджа Ніколаїдіса, міжнародного експерта Ради Європи, та колишнього голови Лансаротського Комітету.
 
Для участі у конкурсі необхідно заповнити до 24 жовтня 2021 р. онлайн анкету за посиланням
 
Результати відбору будуть оголошені шляхом надсилання листів на вказані в анкеті електроні адреси.


Останні публікації цього розділу:

Майстерня громадянського суспільства з питань боротьби зі злочинами ненависті від Freedom House

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру на закупівлю холодильного, медичного та реабілітаційного обладнання (Продовження терміну подачі документів до тендеру від 23.11.2022р.)

Запрошення до участі у тендері ITT. Послуги з технічного нагляду та інженерної підтримки (Продовження)

Конкурс на отримання гранту на профілактику вигорання шляхом надання психологічної підтримки медичним працівникам

Програма підтримки заходів для молоді в Житомирській області

Закупівля побутового газового обладнання