Конкурсний відбір до 3-х модульної сертифікаційної навчально-практичної програми «Базові навички молодого Амбасадора діалогових практик з числа молоді в місцевій громаді»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
agencydonetsk08

2
Конкурсний відбір до 3-х модульної сертифікаційної навчально-практичної програми «Базові навички молодого Амбасадора діалогових практик з числа молоді в місцевій громаді»

Громадська організація  “Центр розвитку місцевих громад” в рамках реалізації проєкту «Побудова мережі амбасадорів діалогових практик  з числа молоді  як  інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі  молоді та внутрішньо переміщених осіб в житті громади» оголошує конкурс з відбору молодих людей віком від 18 до 29 років з Бахмутської громади для проходження 3-х модульної сертифікаційної навчально-практичної програми. 

В рамках програми буде проведено 3 тренінги для 20 молодих людей, які стануть сертифікованими громадськими медіаторами. 

Навчальні тренінги будуть організовані в онлайн форматі. 

Метою заходів є посилення  компетенцій відібраних громадських медіаторів з числа молоді з питань трансформації конфліктів, ненасильницького спілкування, побудови діалогів; надання інструментів та методології миротворців, пов’язаних з трансформацією конфліктів, освітою в галузі прав людини, міжкультурним діалогом. 

Участь у конкурсному відборі можуть прийняти участь молоді люди віком 18-29 років, вітається участь переміщених осіб. 

Всі відібрані учасники пройдуть навчання, виконають тестові завдання та отримають сертифікати. 

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням

Заявки приймаються до 23.59 год. 14 лютого 2022 року. 

Інформація про дати і час проведення навчань буде повідомлена відібраним учасникам та учасницям за вказаними в анкеті контактами. 

Проєкт «Побудова мережі амбасадорів діалогових практик  з числа молоді  як  інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі  молоді та внутрішньо переміщених осіб в житті громади» реалізується в рамках програми «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)» від IREX. Ця подія стала можливою за підтримки Державного департаменту США та IREX. Вміст є виключною відповідальністю ГО «Центр розвитку місцевих громад» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX 

#СИЛА #CYLA #CYLAYouth #СИЛАМолоді


Останні публікації цього розділу:

Відкрито реєстрацію на проєкт Regional Debate Camp

Тендер на надання послуг із комунікаційного супроводження проекту

Тендер на поліграфічні послуги для ГО УЕК «Зелена Хвиля»

Пошук учасників/учасниць на молодіжний обмін в Польщу

Тендер на закупівлю 30 екскаваторів (навантажувачів) для теплокомуненерго в містах України

Career Hub Pro: Фриланс - безплатні освітні курси для успішного старту фриланс-кар’єри у копірайтингу, дизайні чи онлайн-маркетингу