Конкурсний набір на онлайн курс «Громадський контроль як ефективний механізм запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
lwv.lugansk

120061851_1313930912275976_2843875313446003995_n[1]
Конкурсний набір на онлайн курс «Громадський контроль як ефективний механізм запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель»

Центр громадського контролю Волновахи оголошує конкурсний набір учасників на онлайн-курс для громадських активістів «Громадський контроль як ефективний механізм запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель».

Центр громадського контролю у сфері публічних закупівель м. Волноваха, що діє на базі Громадської організації «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» оголошує набір на онлайн-навчання «Громадський контроль як ефективний механізм запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель» для громадських активістів.

Анотація курсу: забезпечення належного рівня знань щодо процедури участі в публічних закупівлях на основі законодавчих норм; формування теоретичних знань щодо порядку проведення процедур закупівель, набуття слухачами вмінь та навичок, необхідних для здійснення контролю за процедурами закупівель; використання слухачами в роботі знань і вмінь щодо застосовування законодавства та онлайн-ресурсів під час здійснення контролю у процедурах закупівель.

На курси запрошуємо: громадських активістів, студентів, представників підприємств, установ, організацій та підприємців, які беруть або мають намір брати участь у процедурах закупівель у системі «ProZorro» та інших тендерних процедурах, а також усіх зацікавлених в одержанні необхідних знань і навичок із питань участі в публічних закупівлях та отриманні ефективних механізмів запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель.

Тривалість навчання: 6 вебінарів по 1,5 години кожний.

Після завершення навчання видається сертифікат!

Навчання безкоштовне!

Початок – 1 жовтня 2020 року (точний час і посилання на онлайн-майданчик буде повідомлено додатково відібраним учасникам).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: анкета

Останній термін подання анкети – 30 вересня 2020.

Для довідки: «Проєкт «Створення майстерні доброго врядування – Платформи громадського контролю у сфері публічних закупівель у м. Волноваха та м. Вугледар, який підвищить рівень інформованості громадян як здійснювати громадський моніторинг публічних закупівель» реалізується ГО «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції»

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій на надання послуг з оренди приміщення

Конкурс «Прозорість місцевих бюджетів»

Мистецький арсенал набирає учасників та учасниць до Підліткової Ради

Запит на надання послуг з організації та проведення серії онлайн заходів (вебінарів/майстер-класів) в рамках Школи кондитерських і крафтових виробників

ПОВТОРНО! Конкурс на проведення дослідження щодо соціального впливу відкритих даних органів місцевого самоврядування в Україні

Прийом пропозицій з розробки дизайну, верстки та створення оригінал-макету для друку навчального посібника та робочого зошита