Конкурс журналістських робіт та есе «Як жінка може впливати на прийняття важливих рішень в місцевих громадах?»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
lwv.lugansk

конкурс 444 (2)
Конкурс журналістських робіт та есе «Як жінка може впливати на прийняття важливих рішень в місцевих громадах?»

ГО “Ліга жінок-виборців” оголошує конкурс журналістських робіт та есе на висвітлення історій успіху та позитивного досвіду участі жінок у процесах прийняття рішень на рівні місцевих громад Луганської та Донецької областей.

Дата завершення прийому заявок та робіт на участь у конкурсі –
30 грудня 2018 року.

Вимоги до конкурсних медіа матеріалів

Подані на Конкурс матеріали повинні відповідати таким основним вимогам:

  • матеріали відповідають тематиці Конкурсу;
  • автори конкурсних матеріалів дотримуються етичних норм та стандартів журналістики (баланс думок і точок зору, об’єктивність, достовірність (посилання на джерела), відокремлення фактів від коментарів, точність, повнота представлення фактів та інформації з тематики тощо);
  • інформація у конкурсних роботах викладена оригінально, креативно, з авторським підходом, враховуючи цільову аудиторію.

Підсумки Конкурсу будуть висвітлені на офіційних сторінках організації в соціальних мережа та ЗМІ. Переможці конкурсу будуть відзначені цінними призами.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати матеріали на електрону пошту організації  [email protected] до 23:59 30 грудня 2018 року з поміткою “Як жінка може впливати на прийняття важливих рішень в місцевих громадах?”.

Проект “Посилення ролі жінок як рівних учасниць у процесі реформування та демократичного розвитку Донбасу” проводиться Правозахисним центром “Ліга жінок-виборців” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Останні публікації цього розділу:

Тендер МОМ на проведення опитування

МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" оголошує тендер на проведення дослідження «Аудит безпеки» в м.Рубіжне, Луганська обл.

Послуги письмового та усного перекладу для потреб проекту ERA (переклад технічних звітів, адміністративних документів проекту, юридичних документів, послідовного перекладу зустрічей тощо) в Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку, та Маріуполі

Тендер на виготовлення сувенірної продукції

European Union Visitors Prоgram 2020

Конкурс ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі «Культура. Спільнота»