Конкурс заявок на участь у дослідницькій поїздці для журналістської спільноти до Берліну

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


afysha-1-1-980x653
Конкурс заявок на участь у дослідницькій поїздці для журналістської спільноти до Берліну

Covering LGBTQ issues in transnational journalism – German-Ukrainian journalist exchange– саме таку назву має програма обміну, що відбудеться між Запоріжжям/Києвом та Берліном.

Німецькі колеги відвідають Україну у листопаді 2020 року, а для десяти українських журналісток та журналістів поїздка до Берліну запланована на 4-11 грудня.

Витрати на переліт, проживання та харчування будуть відшкодовані організаторами. Іменні квитки будуть придбані заздалегідь з вильотом з Києва вранці.

Фокусом обміну стане дослідження питань, пов’язаних з сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю, становищем ЛГБТК-спільноти у Німеччині, політичними досягненнями та викликами спільноти в обидвох країнах.

Дедлайн для подання заявок – 30 серпня 2020 року.

Чому програма називається дослідницькою? Для участі у поїздці будуть відбиратися лише ті журналіст(к)и, яким цікаво дослідити чи провести розслідування певного питання в межах оголошеної тематики обміну та програми поїздки. Питання поза межами оголошеної тематики також розглядатимуться конкурсною комісією. Попередню програму описано нижче.

Ми будемо раді побачити Ваш мотиваційний лист, у якому вам необхідно описати яке конкретне питання ви бажаєте дослідити та як ви це будете робити, а також з ким хотіли би зустрітися для інтерв’ю під час перебування в Берліні. Ваше розуміння, бачення, наявність попереднього плану чи структури журналістського дослідження, розуміння бажаних інтерв’юерів/ок для реалізації власного журналістського дослідження буде одним з головних критеріїв відбору.

Зауважте, основною мовою зустрічі буде англійська мова. Оскільки перекладу на українську мову не передбачено, знання англійської на рівні, достатньому для спілкування та проведення інтерв’ю, є необхідною умовою.

У Берліні відібрані учасники та учасниці матимуть можливість зустрітися з різними організаціями, які займаються ЛГБТК-питаннями, політиками та політикинями, журналіст(к)ами, блогер(к)ами, поліцейськими, представниками та представницями церкви, яка відкрито підтримує ЛГБТ-людей, консульством України та багато іншого. Детальну програму буде оголошено відібраним учасникам пізніше. Окрім основної програми передбачено відвідування музеїв, проведення тематичних екскурсій, неформальних зустрічей – усе для того, аби ви могли поглибитись у розслідування теми, винесеної для вашого журналістського дослідження. Окремо передбачено вільний час, який ви зможете використати для індивідуальних інтерв’ю чи бесід з особами-суб’єктами вашого інтересу, в залежності від теми вашого дослідження. Організатори заздалегідь допоможуть вам налагодити контакт з вашими інтерв’юєр(к)ами та домовитися про призначення місця та часу для індивідуальних зустрічей/інтерв’ю.

Отже, програма обміну пропонує можливість детальніше дослідити політичні реформи, позитивні та негативні зміни з журналістської точки зору, а також висвітлити життя / положення людей з різною сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю в Німеччині у порівнянні з Україною. Закликаємо вас обрати цікаву та небанальну тему для вашого журналістського дослідження. Пам’ятайте: що загальніша тема, наприклад, «становище ЛГБТ у Німеччині», – то менше шансів у вашої ідеї бути відібраною. Тема дослідження має бути конкретною, нетривіальною, зрозумілою, і такою, що має стосунок до українських реалій чи може бути з ними порівняна. Перш, ніж подавати заявку, оцініть цікавість ідеї вашого дослідження, порадьтеся з колегами чи друзями, дайте їм оцінити вашу ідею зі сторони.

Детальніша інформація / подати заявку: https://genderz.org.ua/konkurs-zayavok-na-uchast-u-doslidnyczkij-poyizdczi-dlya-zhurnalistskoyi-spilnoty-do-berlinu/


Останні публікації цього розділу:

БО «БТ «Мережа» м. Львів» проводить закупівлю гігієнічних наборів на 2020 рік

Конкурс на закупівлю послуги з організації та проведення заходу

Тендер ОБСЄ СММ в Україні на Модернізацію частини сталевої драбини пожежного виходу будівлі

Проведення відкритого тендеру на закупівлю автомобільного тренажеру

Проведення відкритого тендеру на закупівлю міні-трактора з плугом

Відкритий тендер на закупівлю ноутбука

 • PLATFORM TEREN

  Не зрозуміло, хто є організатором заходу – сайт Гендер Зед?

  • http://www.prostir.ua/ Prostir

   Гендер Зед – це правозахисна організація. Проєкт реалізується у партнерстві з німецькою організацією the Deutsche Gesellschaft e.V., фінансується і підтримується Федеральним міністерством закордонних справ

   • PLATFORM TEREN

    ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ГЕНДЕР ЗЕД