Kонкурс з відбору шкіл Одеської, Херсонської та Миколаївської областей з метою навчання школярів та вчителів шкільній медіації та правам людини

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alla Yurchenko

Конкурс школи
Kонкурс з відбору шкіл Одеської, Херсонської та Миколаївської областей з метою навчання школярів та вчителів шкільній медіації та правам людини

Громадська організація «Офіс Регіонального Розвитку» у партнерстві з ChildFund Deutschland у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», оголошують конкурс з відбору шкіл Одеської, Херсонської та Миколаївської областей з метою навчання школярів та вчителів шкільній медіації та правам людини.

Навчання школярів та вчителів Одещини, Херсонщини та Миколаївщини здійснюватиметься восени у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччини. Головною метою проекту є: наділення можливостями української молоді у віці від 13 до 17 років самостійно розв’язувати конфлікти у власному середовищі, виступати в ролі миротворців, підвищивши рівень їх обізнаності про шкільну медіацію, подолання конфліктів та захист прав людини, а також, підготувати їх та вчителів як медіаторів.

Тренінговий курс покликаний забезпечити учасників проекту знаннями про передові практики та процеси шкільної медіації, підвищити їх обізнаність щодо прав і свобод людини, інклюзії молоді та навчити їх визначеним мультиплікаторам. Крім того, навчання шкільній медіації в школах-учасницях матиме значення пілотної ініціативи та слугуватиме доповненням до шкільної навчальної програми.

У рамках тренінгового циклу, відібрані школи з трьох південноукраїнських областей отримають безкоштовну можливість стати майданчиком для реалізації 2-х одноденних тренінгів: один тренінговий день для вчителів, соціальних працівників, психологів та представників шкільних адміністрацій, і один тренінговий день для школярів.

Усього в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях буде відібрано 9 шкіл: по 3 школи в кожній області. Учні та вчителі з відібраних шкіл, пройшовши тренінгове навчання, отримають змогу заявити про себе, як шкільні осередки медіації в їх областях. Навчальні тренінги для школярів розраховані на учнів у віці від 13 до 17 років. Навчальні тренінги для вчителів розраховані на вчителів, соціальних педагогів, шкільних психологів та представників шкільних адміністрацій без будь-яких вікових обмежень.

Тренінгова програма складатиметься з двох блоків: перший блок присвячений правам, свободам і обов’язкам людини у сучасному світі; другий – шкільній медіації. Таким чином, учасники навчатимуться права і свободам людини, цінностям поваги, рівноправності та відповідальності, а також, здобудуть знання та практичні навички з посередництва, незалежного й ненасильницького врегулювання конфліктів через медіацію. Крім того, учасники тренінгів для вчителів мають отримати базові знання про права і свободи дитини, інклюзію, шкільну медіацію, а також, навчитися уповноважувати школярів на подолання конфліктів через медіацію у ході навчального процесу.

Тренінги будуть реалізовані протягом вересня – листопада 2018 року.

У 2019 році, по 3 учасники від кожної відібраної школи отримають змогу поглибити знання з медіації та прав людини, взявши участь у чотириденних мультиплікаційних тренінгах.

Основні вимоги до зацікавлених шкіл:

  • Можливість забезпечити приміщення для безпосереднього проведення тренінгу, включаючи презентаційні технічні можливості.
  • Можливість забезпечити залучення на повний день 30 учнів та 30 вчителів, соціальних педагогів, психологів чи представників адміністрацій шкіл.
  • Наявність опису мотивації щодо участі у тренінгах.
  • Наявність згоди від педагогів брати участь в тренінгу у поза робочий час.
  • Наявність реальної зацікавленості у школярів та вчителів щодо вивчення тем: прав і свободи людини, медіація та примирення. А також, готовність отримувати базові знання щодо розуміння змісту прав, свобод і обов’язків людини, розрізнення дискримінації і недискримінації, дослідження ненасильницьких методів комунікації для врегулювання конфліктів у школі, а також, прагнення здобути знання і навички для їх практичного застосування у подальшому.
  • Зацікавленість школи-учасниці у подальшій співпраці в інших проектних заходах та прагнення упроваджувати нові знання і навички з медіації та прав людини у якості шкільного осередка медіації.

 Звертаємо вашу увагу, що участь у тренінгах безкоштовна! Організатор самостійно забезпечує участь у тренінгах тренерів, а також необхідні роздаткові матеріали.

Для подачі заявки на участь у конкурсному відборі шкіл, зацікавленим представникам загальноосвітніх шкіл слід заповнити конкурсну заявку за посиланням:

https://goo.gl/4ppoVN

Форма заявки заповнюється онлайн і буде доступна для заповнення до 17 години 00 хвилин 15 серпня 2018 року.

Будь-які питання щодо конкурсу надсилайте нам на адресу електронної пошти [email protected] (зазначивши в темі повідомлення «Конкурс шкіл»), або спрямовуйте напряму координатору проекту – Анатолію Пазичуку: [email protected] чи тел.: +38 (093) 404 66 08 або +38 (048) 788 83 84

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 25 серпня 2018 року.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії

Система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей