Конкурс з відбору організації для проведення оцінки з доступу до комплексних послуг з ВІЛ, туберкульозу (ТБ) та вірусного гепатиту С (ВГС)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

PATH_Logo_Color
Конкурс з відбору організації для проведення оцінки з доступу до комплексних послуг з ВІЛ, туберкульозу (ТБ) та вірусного гепатиту С (ВГС)

Оголошення про конкурс

«Проведення оцінки з доступу осіб, узятих під варту, та засуджених до комплексних послуг з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С, якості послуг та бар’єрів, включно з ґендерними, які впливають на виявлення та лікування соціально значущих хвороб”

 23 квітня 2019 року

Міжнародна організація РАТН (далі – РАТН) оголошує відкритий конкурс з відбору організації для проведення оцінки з доступу до комплексних послуг з ВІЛ, туберкульозу (ТБ) та вірусного гепатиту С (ВГС), якості цих послуг та бар’єрів, які впливають на виявлення та лікування соціально значущих хвороб у пенітенціарних закладах Державної кримінально-виконавчої служби (ДКВС) України в 12 регіонах України в рамках проекту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН.

Мета та предмет конкурсу:

Метою конкурсу є визначення організації-переможця, яка проведе оцінку (розробку гіпотез, інструментів оцінки, збір інформації та аналіз результатів) щодо надання медичних послуг, пов’язаних з ВІЛ, туберкульозом та вірусним гепатитом С, якості надання цих послуг та бар’єрів або чинників, включаючи ґендерні, які можуть впливати на піклування про своє здоров’я серед ув’язнених під час їх перебування у місцях позбавлення волі та після звільнення.

Предметом конкурсу є конкурсна заявка, яка відповідає вимогам цього оголошення (див. розділ 5 нижче).

Кошти за результатами конкурсу будуть надаватися у національній валюті України – гривні на розрахунковий рахунок учасника, який буде відібраний.

Перелік робіт, які необхідно виконати в рамках контракту: 

  • Розробка гіпотези оцінки та погодження з РАТН.
  • Розробка анкет для проведення анонімного напівструктурованого поглибленого інтерв’ю з трьома цільовими групами та погодження з РАТН.
  • Участь у робочих зустрічах, що будуть організовані та проведені за підтримки РАТН, щодо обговорення гіпотез, інструментів оцінки, збір інформації та аналіз результатів
  • Розробка плану та термінів збору інформації у пілотних областях та аналізу результатів.
  • Погодження графіків, місця, дати проведення інтерв’ю та списків інтерв’юерів з Міністерством юстиції України для надання доступу до установ ДКВС для проведення оцінки. РАТН надасть лист-підтримку щодо проведення оцінки до Міністерства юстиції України.
  • Проведення серії анонімних напівструктурованих поглиблених інтерв’ю з трьома цільовими аудиторіями (загалом, 990 анкет).
  • Аналіз результатів проведених поглиблених інтерв’ю з цільовими групами, підготовка та представлення в РАТН детального звіту щодо результатів проведеної оцінки.

 Вимоги до учасників конкурсу: 

  • Офіційна реєстрація в Україні.
  • Досвід роботи в галузі проведення досліджень, оцінок, аналізів результатів та підготовки звітів.
  • Можливість організувати проведення оцінки в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Київській, Чернігівській, Черкаській та Кіровоградській області, м. Київ та підконтрольній Уряду України території Донецької області із залученням достатньої кількості інтерв’юерів.
  • Перевагою буде наявний досвід співпраці з пенітенціарними закладами та громадськими організаціями.
  • Творчий підхід до планування, розробки та реалізації заходів, гнучкість та мобільність у виконанні поставлених завдань.
  • Наявність ключового персоналу для виконання зазначеної вище діяльності проекту.

Для участі в конкурсі необхідно надати: 

  • Конкурсну заявку (не більше 10 сторінок), що містить таку інформацію:
  • коротку інформацію про організацію та її місію;
  • області, де налагоджена робота;
  • позитивний досвід проведення досліджень за останніх 3 роки, що підтверджується листами підтримки;
  • перелік організацій, з якими організація співпрацювала протягом останніх 3 років, що підтверджується копіями договорів або листами підтримки;
  • коротке пояснення, яким чином пропонується проводити оцінку (мета та завдання; гіпотеза; порядок проведення опитування та інтерв’ю; приклад однієї анкети для будь-якої цільової аудиторії; співпраця та координація дій з закладами ДКВС та НУО, моніторинг, аналіз результатів тощо);
  • перелік ключового персоналу із зазначенням необхідного досвіду для проведення оцінки.
  • Контактна інформація про компанію (заповнений Додаток 1)
  • Копії наступних документів, завірені підписом керівника та мокрою печаткою організації:

- витяг з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців,
- документ, що засвідчує статус платника податків,
- довідка про відсутність боргів щодо сплати податків,
- документи, що підтверджують статус неплатника ПДВ, або зобов’язання від учасника використання порядку звільнення від ПДВ (порядок отримання права на звільнення від оподаткування операцій, що здійснюються в рамках проектів міжнародної технічної допомоги, регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги»),
- банківські реквізити, завірені підписом керівника та головним бухгалтером організації.
- план та опис запропонованих заходів для виконання об’єму робіт,
- детальний бюджет та пояснення до нього. Бюджет не повинен містити узагальнених статей (наприклад: стаття «Персонал» має включати зарплату та податки кожного працівника; стаття «Відрядження» – кількість відряджень за кожним напрямком, вартість проїзду, проживання, добові тощо).

Інші умови:

До участі у конкурсі допускаються лише конкурсні заявки, які відповідають умовам конкурсу. Відповідність поданої конкурсної заявки умовам конкурсу організатори конкурсу визначають на власний розсуд.

Оцінювання конкурсної заявки буде проводитись організаторами конкурсу, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань конкурсу. Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення правочину про надання цільового суб-контракту з організацією-організатором конкурсу на умовах, викладених у конкурсній заявці учасника, з урахуванням зауважень експертно-відбіркової комісії та організаторів конкурсу.

Організатор не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов конкурсу, та/або питань, не врегульованих умовами конкурсу, остаточне рішення приймається організаторами конкурсу. Рішення організаторів є остаточним та оскарженню не підлягає.

Подання документів.

Пропозиції повинні надсилатись в електронному форматі на адресу [email protected].

За додатковими консультаціями звертайтесь, будь-ласка, до Богдани Щербак-Верлань, заступника директора проекту «Заради життя», РАТН, [email protected] або за телефоном +38044-496-26-28.

РАТН залишає за собою право вимагати від учасників конкурсу додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам конкурсу.

РАТН залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку конкурсну пропозицію відповідно до документації та власних політик і процедур та припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи при цьому ніякої відповідальності перед учасниками конкурсу.

Останній термін подання документів – 15 травня 2019 року до 12:00.

Визначення кандидатів-переможців конкурсу

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні конкурсної комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 17 травня 2019 року.

 

Більше детальної інформації можна знайти тут: Оголошення про конкурс

Додаток 1

 

Звертаємо Вашу увагу!

Організатори конкурсу не несуть відповідальності за роботу Інтернету, поштової та кур’єрської служби, внаслідок яких документи проектної пропозиції не завантажились, були загублені чи пошкоджені; а також у випадку виникнення форс-мажорних обставин.

Матеріали, подані на конкурс, не рецензуються.

 

Причини відмови у підтримці проектної пропозиції не повідомляються. Рішення щодо необрання виконавчого партнера оскарженню не підлягає.

 

Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої інформації.

 

Участь у конкурсі є підтвердженням погодження учасника з усіма умовами конкурсу та його зобов’язаннями належно їх виконувати.

 

Бажаємо успіху!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

Проєктний менеджер/-ка з провадження курикулуму старшої профільної школи до savED

Запит на надання цінових пропозицій на постачання професійного обладнання для харчової промисловості

Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Тендер на закупівлю офісних контейнерів

Східний Варіант оголошує набір на Школу журналістики рішень для медійників з прифронтових територій