Конкурс з надання поліграфічних послуг з дизайну і друку тематичної настільної дитячої гри

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Danyl091010

тендер
Конкурс з надання поліграфічних послуг з дизайну і друку тематичної настільної дитячої гри

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс на надання послуг з дизайну і друку настільної гри.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Технічне завдання:

Дизайн тематичної дитячої настільної гри з безпечного і здорового харчування

Друк гри:

1. Коробка (кришка), 2. коробка (низ), 3. ігрове поле, 4. картки, 49 шт. Двосторонні 330 гр., 5. гральні картки А4, 10 видів, папір, 6. гральні картки А5, 10 різних видів паперу, 7. інструкція, 8 А5. Офсетний папір 120 гр., 8. аксесуари (4 фішки + кубики), 9. Коробка в пакувальній плівці.

Вимоги до учасника конкурсу:

  • Документи суб’єкта підприємницької діяльності;
  • Наявність відповідних КВЕДів;
  • Оригінал Рахунка-фактури;
  • Зразки раніше наданих послуг;
  • Комерційна пропозиція;
  • Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України в безготівковій формі. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає оголошенню, вимогам та є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості надання послуг.

Кінцевий термін подання конкурсної пропозиції: 23 квітня 2021 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, не розглядаються.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції:

До участі у конкурсі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника конкурсу та засвідчені печаткою (за наявності) та у форматі PDF мають бути надіслані на електронну адресу: [email protected].

Тема листа: «Конкурс. Друк настільної гри».

Додаткові застереження:

Учасник конкурсу погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі у конкурсі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови. Організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції за умови отримання вигідніших умов.


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем