Реєстрація


Конкурс з інтер’єрного дизайну Get me to the top

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Автор:
sbid ukraine

художник-дизайнер
Конкурс з інтер’єрного дизайну Get me to the top

Молодіжний конкурс «Get me to the top» – національний щорічний конкурс для студентів професійних ВНЗ України. Конкурс проводиться з метою пошуку талановитих студентів та їх подальшого патронату, який сприятиме поштовху до зростання, інновацій та нових можливостей для молодих спеціалістів, які будуватимуть Україну майбутнього.

Взяти участь у конкурсі просто – потрібно завантажити на сторінці конкурсу один або декілька проектів до будь-якої з трьох категорій: приватний простір, публічний простір, дизайн продукту до 31 січня 2017 року.

Переможці будуть визначені шляхом дворівневого процесу суддівства. На першому етапі група фахівців з України обере фіналістів у всіх категоріях, потім представить їх у Великій Британії, де журі визначить по одному переможцю у кожній з категорій та одного абсолютного переможця.

Абсолютний переможець отримає три місяці інтернатури у провідній британській студії дизайну (всі витрати покриваються організаторами). Переможці кожної з категорій отримають можливість пройти шестимісячне стажування денної або дистанційної форми із заробітною платою в українській компанії, яка здійснюватиме патронат над учасниками конкурсу. Також переможці отримають почесне членство в міжнародній Британській асоціації дизайну (SBID), яке буде діяти протягом року, а їх проекти будуть опубліковані у відповідному випуску журналу eSociety (офіційний журнал Асоціації британського і міжнародного дизайну).


Останні публікації цього розділу:

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації заходів у 2018 році

Конкурс на найкращий дизайн футболки «#НіНасильству»

Summer Institute of Civic Studies: триває новий набір

Закупівля офісних меблів для потреб співробітників офісу

Грант для журналісток від Фонду пам'яті Кім Валль

Конкурс ідей локальних громадських ініціатив у сфері міського розвитку