Конкурс: впровадження стандартів безпечного харчування в закладах освіти Донецької і Луганської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Danyl091010

конкурс
Конкурс: впровадження стандартів безпечного харчування в закладах освіти Донецької і Луганської областей
Триває конкурс з проведення навчально-практичних заходів з впровадження стандартів безпечного харчування в закладах освіти Донецької і Луганської областей.
 
Конкурс відбувається в рамках проєкту «Впровадження санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних закладів освіти в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)»
 
Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні Крила» у партнерстві з ChildFundDeutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
 
Мета конкурсу: Підвищення знань і навичок освітян і представників батьківських комітетів з організації безпечного середовища, яке базується на нормах і стандартах ХАСП, методах профілактики інфекційних і вірусних захворювань.
 
Умови конкурсу: В конкурсі можуть взяти участь представники батьківських комітетів і педагогічні колективи загальноосвітніх і дитячих дошкільних закладів Донецької і Луганської областей, які спільно виявили зафіксоване зацікавлення в проведенні навчально-практичних заходів з впровадження принципів безпечного харчування і здорового харчування в системі шкільного харчування.
 
Перевага буде надаватися заявкам, в яких аргументовано зафіксовані потреби в отриманні знань і методичних рекомендаціях з організації контролю безпечності харчових продуктів.
 
За результатами відкритого конкурсу будуть відібрані 30 груп (педагогічні колективи і батьківські комітети), які представляють середні і дошкільні заклади освіти.
 
Конкурсні пропозиції мають бути надіслані на електронну адресу: [email protected] Тема листа: «Конкурс серед освітян і батьків».
 
Термін подання пропозицій: 25.05.2021 до 17.00 за київським часом.


Останні публікації цього розділу:

Оголошуємо тендер на послуги: шукаємо ФОП з КВЕД класу 73.20

Всі різні, всі свої: набір учасників на тренінги

Конкурс на закупівлю послуг з проведення соціальнного опитування - "Краматорська стратегія розвитку"

Надання послуг з проведення тренінгу ACLS для медичних фахівців СММ ОБСЄ

Конкурс на закупівлю послуг з проведення промо-кампанії щодо розробки стратегії м. Краматорська

Тендер на надання послуг зі створення посібника та відеокурсу з особливостей фінансування політичних партій