Конкурс тренерів з проведення літнього учнівського табору «Безпечні продукти та здорове харчування» в рамках проєкту «School Food Generation»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Danyl091010

тендер tender(5)
Конкурс тренерів з проведення літнього учнівського табору «Безпечні продукти та здорове харчування» в рамках проєкту «School Food Generation»

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Впровадження санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних закладів освіти в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс тренерів з проведення шкільного табору.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні Крила» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Термін подання тендерних пропозицій: 23.07.2021 до 17.00 за київським часом.

Технічне завдання:

 • Кількість учасників: (4 дні) – 40 учнів середнього і старшого шкільного віку.
 • Місце проведення: Київська область.
 • Місяць проведення: серпень 2021 року.

Вимоги:

 • Резюме.
 • Досвід (підтверджений) з проведення комплексних заходів, програм
 • Проект програми табору, інтегровану до тематики САМРу з елементами згуртування і комунікаційної компетенції
 • Посилання на відео (за наявності)
 • Перевага надаватиметеся пропозиціям, які містять програму з елементами конкурсів, ігор, вікторин, квестів, естафет тощо.
 • Для суб’єктів підприємництва – реєстраційні документи.
 • Заявка від юридичних осіб подається на фірмовому бланку і має бути завірена печаткою. На титульній сторінці мають бути вказані реквізити, у т.ч контактна інформація виконавця (виконавців).
 • Комерційна пропозиція.
 • Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у даному оголошенні. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання.

Конкурсні документи (пропозиції) мають бути надіслані на електронну адресу: [email protected]

Тема листа: «Конкурс тренерів».

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.

Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.

Просимо взяти до уваги, що ВГО «ПОРУЧ» не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон RFQ-UKR-00283199

Проведення оцінки приміщень в школах ПР 60

Набір на цикл заходів з цифрової безпеки Cyber Security Talk

Тендер на закупівлю генераторів

Закупівля послуги із організації заходу

Закупівля ходових гусеничних підйомників м. Одеса