Конкурс на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Moloda_Gromada

Screenshot 2020-05-19 at 17.03.15
Конкурс на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів
Конкурс спрямовано на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. Протягом проекту очікується адаптація та пілотне впровадження в громаді ефективної взаємодії (СОС-протоколу) для реагування на небезпечні виклики з використанням сучасних технологій. Крім користі для громади від імплементації СОС-протоколу, проекти-фіналісти отримають міні-гранти в розмірі до 30 тисяч грн для впровадження. 
 
Для участі в конкурсі необхідно до 30-го червня заповнити онлайн форму зацікавленості за посиланням https://forms.gle/Br5RHiry3fZPYW9t6.
Процедура конкурсу надає деякі організаційні переваги тим, хто заповнив форму раніше. Кожен аплікант буде інформований щодо подальших кроків на вказану в онлайн формі контактну ел. адресу. 
 
Підвищення стійкості місцевих громад до сучасних викликів на підставі більш ефективної взаємодії відбувається за підтримки міжнародного фонду Global Fund for community foundations та участі фонду “Молода Громада”.
 
 


Останні публікації цього розділу:

2 нові грантові конкурси для зміцнення інфраструктури громадського сектору

Обладнання для камера сайтів/Camera equipment

Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Конкурс заявок "Стабілізаційний фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС"

Тренінг “Адвокація: від зерен до врожаю”

Конкурс проєктів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»